Ресторатор Дмитрий Борисов окрестил пятого ребенка
Новости

Ресторатор Дмитрий Борисов окрестил пятого ребенка

18.04.2017
Церемония крещения состоялась в Выдубицком монастыре Киева.

«Сьогодні похрестили Йосипа Дмитровича. У стародавньому Видубицькому монастирі, який заснований 1070 року. Який створили монахи після того, як язичники тоді волали "видбай Перун, випливи, видбай" з Дніпра, куди звалив цих дерев'яних ідолів Володимир Хреститель Київської Русі. Видубицький Монастир є побратимом по роках Лядських воріт, які також були зруйновані ханом Батиєм 1240 року. Біля останків яких знаходитсья Остання Барикада, де ми зараз з Кумами святкуємо цю подію в нашій родині. Це я до чого все пишу. Так! І наші з вами діти колись будуть з гордістю розповідати про своє місто Київ, про історичні тисячолітні Пам'ятки, як і Британці розповідають про декількасотрічний Оксфорд, наприклад, або італійці про кількасотлітній храм десь у Флоренції. Коли гості сусідніх держав будуть приносити квіти на могилу Князю Київському Юрію Долгорукому, що заснував місто яке вдвічи молодше за Київ, і похований тут в Києві в Церкві Спаса на Берестові.
Будь здоровий, сильний, Богом захищений, Йосип! З похрещенням тебе! Любимо тебе, синку (орфография и пунктуация автора сохранены. — прим. ред.)», — написал Борисов в своем микроблоге.

18.04.2017

Комментариев нет

Для того, чтобы добавлять комментарии к статьям, вам необходимо авторизоваться на сайте.

Вам так же может быть интересно

Пэрис Хилтон организовала baby shower для сестры Ники
Новости
Дженнифер Лоуренс и Даррен Аронофски расстались
Новости
Материалы данного сайта не могут быть использованы на других сайтах и изданиях без письменного подтверждения редакции JetSetter.
С более детальными правилами вы можете ознакомиться в разделе «Правила использования материалов портала JetSetter.ua»
© 2017