Украинские телеведущие, дизайнеры, политики, актеры, модели и светские герои пробегут благотворительный марафон
Новости

Украинские телеведущие, дизайнеры, политики, актеры, модели и светские герои пробегут благотворительный марафон

14.04.2016
На забеге 17 апреля мы увидим Жана Грицфельдта, Наталью Гоций, Маричку Падалко, Лилию Подкопаеву, Василису Фролову, Алену Мозговую и Владимира Ткаченко, Анатолия Анатолича, Марину Леончук, Кристину Бобкову, Геннадия Попенко, Николая Кулебу, Арсена Мирзояна, Артура Гаспара, Надежду Мейхер, Борислава Березу и многих других.

Kyiv Half Marathon — самый массовый забег на улицах украинской столицы. Благотворительные взносы помогут различным фондам принести реальную помощь ВИЧ-инфицированным, детям с диагнозом ДЦП, синдромом Дауна и многим украинцам, которые нуждаются в непосредственной помощи.

Жан Грицфельдт: «Я, дизайнер Жан Гріцфельдт біжу «Кілометри добра» у благодійному напівмарафоні разом з Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД». Я сподіваюся, що мій внесок у цей проект допоможе дітям з ВІЛ відчути нашу турботу та допомогу. Я вважаю, що всі діти, незважаючи на місце їх проживання та соціальний статус, мають право на нашу увагу».

Маричка Падалко: «На весняному Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2016 я бігтиму повну дистанцію (21 км!) на підтримку проекту «Друге дихання» Всеукраїнського благодійного фонду «Крона» заради якісної реанімації дітей».

Василиса Фролова: «Я, Василіса Фролова, теле- та радіоведуча. 17 квітня я біжу «Кілометри добра» у благодійному напівмарафоні разом з Фондом Олени Пінчук «АНТИСНІД». Мій план — зібрати 20 тисяч гривень на проект «Мобільні клініки». Кожні 10 тисяч дають можливість працювати одній бригаді лікарів в одному регіоні цілий місяць».

Кристина Бобкова: «Я, Бобкова Крістіна, дизайнер одягу Bobkova та мама двох дітей, підтримую фонд «Запорука» на благодійному марафоні 17.04.2016. Я біжу разом зі своєю сім'єю, щоб врятувати життя дітей, хворих на рак. З цією хворобою в мене особлива боротьба: моя мама в 46 років померла від раку. Дуже хочу допомогти хоча б декільком дітям і зробити щасливими їх сім'ї! Приєднуйтесь до мене, підтримуйте, бо життя прекрасне!».

Николай Кулеба: «Я, Микола Кулеба, уповноважений президента України з прав дитини, біжу «Кілометри добра», бо переконаний: заради порятунку дітей варто використовувати усі можливості та докладати будь-яких зусиль. Діти — це головне в моєму житті, і я твердо переконаний, що саме їхнє здоров’я та безпека мають бути пріоритетом кожного українця та держави в цілому».

Лилия Подкопаева: «Я, Лілія Подкопаєва, олімпійська чемпіонка, чемпіонка світу та Європи зі спортивної гімнастики. Я біжу «Кілометри добра» у благодійному напівмарафоні. Як матір двох дітей та людина, яка багато років займається благодійністю, я хочу зробити свій особистий внесок у підтримку проекту підтримки дітей, які живуть у маленьких містах та не мають доступу до медичної допомоги. Я сподіваюсь, що моя участь у марафоні допоможе змінити життя ВІЛ-позитивних дітей та їх батьків».

Борислав Береза: «Я, народний депутат України Борислав Береза біжу «Кілометри добра» у благодійному напівмарафоні. Я збираю кошти на проект «Мобільні клініки», завдяки якому діти з діагнозом ВІЛ з маленьких міст і сіл вже 7 років отримують доступ до якісної медичної допомоги».

14.04.2016
Фото: ubb.org.ua

Комментариев нет

Для того, чтобы добавлять комментарии к статьям, вам необходимо авторизоваться на сайте.

Вам так же может быть интересно

Гвен Стефани: «Все это время я целовала самого сексуального мужчину?»
Новости

Гвен Стефани: «Все это время я целовала самого сексуального мужчину?»

Блейк Шелтон получил поздравление и от Хью Джекмана.
Сара Джессика Паркер перепутала «жигули» с «Волгой»
Новости
Миранда Керр ждет ребенка
Новости

Миранда Керр ждет ребенка

Все идет четко по плану брачного договора.
Украинского «ангела» Дашу Хлистун не пустили на шоу Victoria's Secret
Новости

Украинского «ангела» Дашу Хлистун не пустили на шоу Victoria's Secret

Украинскую модель и троих ее коллег не пустили в Китай.
Материалы данного сайта не могут быть использованы на других сайтах и изданиях без письменного подтверждения редакции JetSetter.
С более детальными правилами вы можете ознакомиться в разделе «Правила использования материалов портала JetSetter.ua»
© 2017