+1 кліп від Таню Муіньо: ексклюзивний бекстейдж зі зйомок «Хартбіт» від DOROFEEVA
Компанію у чуттєвому contemporary Наді склав британський танцівник і модель, який неодноразово брав участь у показах Burberry.

DOROFEEVA випустила кліп на перший трек «Хартбіт» із майбутнього повноформатного альбому, який вийде восени. Авторство належить уже добре відомому нам творчо-подружньому тандему (Надя Дорофєєва — Міша Кацурін). А ось над створенням кліпу працювала Таню Муіньо. Ви точно бачили її відеороботи для Дуа Ліпи, Джей Ло, Ленні Кравіца, Доджі Кет, Елтона Джона і Брітні Спірс, Post Malone та The Weeknd, Cardi B, Кеті Перрі, Сема Сміта.

«У цій пісні є така особливість, що вона мені не набридає. Скільки б разів я її не слухала: демо, зведення, постійно вмикаю в автівці. Якщо в моїх попередніх піснях було дуже багато особистого, то «Хартбіт» – це скоріше мої роздуми про хлопців-нарцисів, які настільки “у собі”, що не помічають нічого навколо і не піклуються про почуття інших», – розповіла Надя.

Танцювальний челендж під звук «Хартбіт» у TikTok розпочався ще за кілька тижнів до прем’єри. З майстер-класу для учасників танцювального кемпу Get High Heels від провідних українських хореографок, на якому зібралося понад 100 професійних танцівниць і танцівників з усієї країни.

На танці побудований і сюжет кліпу. Компанію у чуттєвому contemporary Наді склав Семюель Ділкс — британський танцівник і модель, який неодноразово брав участь у показах Burberry.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: