+1 у команді nepo babies Chanel: донька Гвінет Пелтроу серед гостей кутюрного шоу
Поряд із Люсі Бойнтон, Тільдою Свінтон, Ванессою Параді та вагітною Шарлоттою Казіраґі.

Тільда Свінтон

Нове шоу Chanel Haute Couture щойно відбулося у Парижі і найперше запам’яталося 100-відсотковою зірковою пристуністю на показі.

Так у front row Тільда Свінтон, професійний тенісист, колишня перша ракетка світу в одиночному розряді Роджер Федерер, Шарлотта Казіраґі, Маріон Котіяр, Седі Сінк, найбільш відома за стрічкою «Кит» і роллю Макс Мейфілд у серіалі Netflix «Дивні дива», а також Люсі Бойнтон, Ванесса Параді та донька акторки Гвінет Пелтроу 18-річна Еппл, яка поповнила команду Chanel nepo babies.

Непотизм — термін, що увірвався у наші стрічки близько місяця тому і продовжує бути на вустах. Тепер точно знаємо, що спільного у Девви Кассель, Ліли Мосс, Каї Гербер і Лені Клум, крім краси та молодості — зірковість їхніх родин. Й усе через інтерв’ю Лілі–Роуз Депп. Бренд Chanel є флагманом, який підтримує зіркових красунь. До речі, серед «непо» і зірка «Ейфорії» Мод Апатоу – дочка режисера Джадда Апатоу та акторки Леслі Манн.

Дерек Бласберґ та Еппл

Люсі Бойнтон, Еппл і Седі Сінк

Здогадки про нову непо-бейбі на модній мапі підтвердив і журналіст Дерек Бласберґ. Він додав спільні фото з Еппл і написав, «що Карл передрік їй бути у команді Chanel, коли дівчинці було лише 4».

Поки бренд, вірогідно, тільки розмірковує над кампейнами з юною Еппл, переглядаємо 30 кутюрних образів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: