10 фільмів, які окриляють та надихають радіти життю
Обережно, після перегляду цих стрічок усі проблеми здаватимуться лише тимчасовими негараздами!
Н

остальгія за щасливими моментами, відчуття швидкоплинності часу чи журба через невтішні підсумки… Саме такі роздуми з’являються наприкінці року. Стоп! Треба терміново позбутися меланхолійного настрою. Адже грудень – час для продуктивної роботи, завершення усіх початих справ та побудови грандіозних планів на наступний рік. У фільмах з цієї добірки можна знайти безліч мотивації та натхнення жити «на повну» і насолоджуватися кожною миттю.

«1+1» (2011)

Француз з гарними манерами чи шалений грубіян Дріс з кримінальним минулим? Паралізований Філіп обрав другий варіант і автоматично розфарбував своє життя яскравими барвами. Так, відчути справжній смак життя в інвалідному візку – завдання не з простих. Та все можливо, коли поряд справжній і трохи божевільний друг!

«Завжди кажи “Так”» (2008)

Казати «так» на усі пропозиції – рецепт кардинальних змін від Карла Аллена. Саме це допомогло йому відчути екстрим від шалених вчинків, знайти кохання, отримати підвищення на роботі та стати знаменитим. Але водночас саме це мало не зруйнувало його життя. Що ж робити далі: казати черговий раз «так» або ж правду – вибір за ним.

«Шульга» (2015)

Непереможний на рингу та слабкий поряд з родиною. Після смерті дружини його світ зруйновано. Це вже не той безстрашний та великий Біллі Хоуп. Алкоголь та наркотики – причина втрати останньої найріднішої людини – доньки. Та чи зможе він повернути її та завоювати колишню довіру?

 «Почни спочатку» (2018)

У світі, де папірець про отримання вищої освіти цінується більше за колосальний практичний досвід, складно підійматися кар’єрними сходам. Після років та неабияких старань, витрачених на малооплачувану роботу, Майя наважується на обман, щоб отримати гідну посаду. Тепер жінка мусить утерти носа всім конкурентам. Та вона навіть не здогадується, що незабаром її найзапекліший суперник стане найріднішою людиною.

«Стажер» (2015)

Вікова прірва – не проблема для розумних та цілеспрямованих людей. Ні, йдеться не про кохання, а про справжню дружбу. З появою 70-річного Бена в офісі інтернет-магазину одягу, компанія здобула цінного співробітника з цікавими ідеями та мудрістю, а керівниця – найкращого друга та порадника. Ця історія ще раз доводить, що на пенсії життя тільки починається!

«Цього ранку в Нью-Йорку» (2014)

Зазвичай лікарська помилка призводить до зневіри та депресії, але не цього разу. Коли Генрі дізнався, що йому залишилось жити 90 хвилин, то вирішив зробити за цей час усе, що не встиг за багато років. Так, на жаль, люди починають цінувати життя тільки в його останні митті…

«50 перших поцілунків» (2004)

Мабуть, страшно, коли кохана людина щодня переживає втрату пам’яті. Та для ловеласа Генрі це видається навіть романтичним. Він готовий щодня знайомитись з Люсі, вражати та завойовувати її прихильність. У такі моменти справді віриш, що кохання існує!

 «Приховані фігури» (2016)

Справжньому таланту та блискавичному розуму не страшні ні дискримінація, ні сексизм. Саме завдяки цим красуням-афроамериканкам відбувся перший легендарний запуск людини на орбіту Землі. Руйнування стереотипів – мабуть, найпрекрасніше відчуття з солодким присмаком перемоги!

«Між небом і землею» (2005)

Закохатися в душу, а не в тіло – так бажано та романтично. Проте, кохати людину з паралельного світу дійсно складно. Такі випробування випали на долю Девіда, який закохується в незнайомого привида. Ним виявляється Елізабет, яка перебуває в комі після аварії.  Та чи зможуть закохані насолодитися своїми почуттями в реальному світі?

 «1000 слів» (2012)

Ще кілька слів – і ти помреш! Тепер життя базіки Джека залежить від кожного сказаного слова. 1 слово = 1 листочок з Дерева Бодхі, яке подарував йому буддист – така от арифметика. Та з кожним днем дерево втрачає все більше листя. Тепер Джеку лишається сказати лише найголовніше.

Текст: Альона Шевченко 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: