10 модних чоловічих мастхевів літа, що будуть доречні й восени
Тетяна Подакіна, персональна консультантка з чоловічого гардероба, зібрала свій топ та ділиться з вами.

Більша частина літа позаду, але попереду ще серпень і теплий вересень. Оскільки літо 2020 року було дійсно незвичайним у всіх сенсах, багато хто ще тільки планує відпустку та сподівається отримати свою порцію літнього відпочинку. Через це, перш ніж почати збирати осінній гардероб, Тетяна Подакіна, персональна консультантка з чоловічого гардероба, вирішили згадати 10 головних речей цього сезону, які будуть в пригоді ще протягом кількох місяців. А деякі з них, до речі, можна сміливо носити і восени. Тож занотовуйте та хуткіше на шопінг!

Штани на кулісці прямого крою

 

Суперофіційність і строгість давно відійшли на другий план. Штани такої моделі, на перший погляд, виглядають класичними. Але зазвичай матовість тканини допомагає зберегти баланс і залишитися в дусі смарт кежуал. Прихований для оточення, але відчутний для вас комфорт і розслабленість забезпечуються нехитрим елементом — резинкою зі шнурком на талії.

Шорти бермуди

 

Шорти начебто й звичний елемент гардероба кожного чоловіка в літню пору, але в розрізі саме цієї моделі є зміни у сприйнятті доречності, куди їх вдягати. Такі шорти (зі стрілками) виконують практичну і «смарткежуальну» ролі, тож для зустрічей по роботі — це чудове рішення у спекотну погоду. Допоможуть зберегти ваш стиль і комфорт.

 

Штани та шорти на защипах з поясом на регуляторах

 

Для когось це старі дідівські елементи, але камон! По-перше, складка на штанах виглядає як додатковий акцент. По-друге, защип дає більше простору, адже штанина в такій моделі завжди ширша. А регулятори на поясі звільнять вас від проблеми вибору ременю під взуття завдяки тому, що ремінь вже частина штанів, його можна регулювати за бажанням.

 

Світшот

 

Раніше це був елемент виключно спортивного гардероба, тепер — мастхев. Важко не погодитися, але та різноманітність моделей навіть з точки зору «в розмір» або «оверсайз» — ще те поле для експериментів. Може стати класним аксесуаром, якщо накинути його на плечі, до того ж це допомагає бути готовим до змін погоди.

 

Сорочка з відкладним коміром (camp shirt)

 

Здавалося б, просто комір сорочки, а яке рішення! Візуально зразу змінюється характер виробу на більш розслаблений. Допускаються в будь-яких варіаціях, навіть по типу «гаванок», які ви вже точно встигли помітити.

 

Сорочки з широкою смужкою і трохи оверсайз

 

Варіація класичного поєднання сорочка + смужка + трохи оверсайзу — ідеальная формула збереження балансу між строгістю і розслабленістю.

 

Джогери

 

Карантин не пройшов повз моди, тож недивно, що  «одомашнений» спортивний одяг з’явився у нових варіаціях. Важливий нюанс — НЕ рекомендую обирати моделей штанів, які занадто обтягують і мають величезну «матню».

Сандалії

 

Так-так, я розумію і навіть точно знаю, що багатьом ці сандалії здаються незвичними та. Ще, скажи, зі шкарпетками! Але, чому б і ні? Моделі цього взуття знайшли оновлене вираження, та й навряд чи з точки зору вентиляції можуть бути аргументи проти.

Піджак

 

Прощай клітинка, однотонні фактурні з льону та шерсть піджаки — максимально практичне рішення для складання варіацій образів, та спекотного сезону.

Масивні кросівки

 

Класика у вигляді Converse та Vans все ще з нами, причому надовго. Але оверсайз проник у всі елементах одягу. І плавно вписався у взуття як дуже стильний акцент.

Текст: Тетяна Подакіна 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: