10 новорічних фільмів, що змусять повірити в дива
Казкові історії для святкового настрою.

Настає такий період, коли, здається, що всі люди світу перетворюються на маленьких дітей і щиро прагнуть справжніх див. Це трапляється саме взимку, адже Новий рік та Різдво асоціюються з магією та здійсненням заповітних мрій.

Мабуть, завдяки такому сильному бажанню чарівні історії трапляються й у реальному житті. А якщо ви й досі скептично налаштовані, пропонуємо нашу кінодобірку, яка змусить повірити у святкову казку!

«12 різдвяних побачень» (2011)

Не помічати майбутнього й гнатися за минулим — так типово для дівчат. Ось і Кейт чимдуж намагається повернути колишнього бойфренда. Проте перед Різдвом на долю дівчини випадає ексклюзивна можливість — пережити попередній день знову. Саме це допомагає їй переоцінити колишні стосунки.

«Інтуїція» (2001)

Незнайомці перетнулися поглядами в натовпі й вирішили вдатися до маленької авантюри. Сара записала свій номер на сторінці книги і віддала її букіністу, а Джонатан залишив номер на купюрі та відразу ж розрахувався нею. Вірогідність зустрітися ще раз практично дорівнює нулю. Та в долі зовсім інші плани на цю парочку.

«Бріджет Джонс 1-3» (2001 — 2016)

Вона — незаміжня жінка «за 30» із зайвою вагою та шкідливими звичками. Знайти кохання — бажання, що не дає спокою. І знову Різдво дівчина зустрічатиме вдома. Це свято вона навряд чи зможе забути, адже мама запросила на вечерю розлученого Марка Дарсі, аби познайомити з нею. Проте він виявився аж ніяк не чоловіком її мрії. Хоча хтозна, що між ними буде в майбутньому…

«200 цигарок» (1999)

Нью-Йорк напередодні 1982-го. Моніка влаштовує грандіозну вечірку, але все йде не за її планом. Чого не скажеш про гостей, для яких свято виявилося по-справжньому шаленим. Головна інтрига цієї кумедно-абсурдної історії — з ким у ліжку прокинеться кожен із присутніх.

«Любіть Куперів» (2015)

Святкувати Різдво в родинному колі — традиція багатьох сімей. Купери — не виняток. Та цього разу на них чекає чимало сюрпризів. Неочікувані гості та малоймовірні події перевертають різдвяну ніч догори дриґом. Чи зможе родина зблизитися після цього ?

«Дуже погані матусі 2» (2017)

Відпочити «по-дорослому» з батьками. Гадаєте, що так не можна? Героїні цієї історії доведуть протилежне. Подруги понад усе хотіли спокійно відсвяткувати Різдво разом з коханими та дітьми. Але всі плани руйнують їхні матусі. Однак цей Новий рік вони запам’ятають надовго.

«Відпочинок за обміном» (2006)

Змінити місто, оточення та стиль життя на два тижні — гарна перспектива для морального відпочинку та перегляду власних цінностей. А ось знайти кохання в незвичайному для себе середовищі — справжнє різдвяне диво! І хто б міг подумати, що успішна бізнес-леді й пересічна журналістка знайдуть своє щастя, обмінявшись ролями.

«Старий Новий рік» (2011)

Секретарка, смертельно хвора людина, продюсер новорічного шоу на Таймс-сквер і людина, що ненавидить Різдво. Що може їх об’єднувати? Тільки Нью-Йорк, у якому вони всі живуть, та, звісно ж, віра в новорічне диво. Чи зміняться їхні життя так, як вони цього хочуть?

«Новорічний корпоратив» (2016)

Відірватись, щоб не звільнили. Єдиним виходом для Керол і Клея врятувати батьківську компанію — влаштувати грандіозний корпоратив. Саме різдвяна вечірка має залучити перспективного клієнта. Та чи все піде за планом брата і сестри? А що коли тільки новорічне диво зможе допомогти компанії?

«Коханий з майбутнього» (2013)

Подорожувати в часі під силу не кожному. Проте у родині Тіма Лейка таку здатність має уся чоловіча лінія. Молодий та успішний адвокат із першого погляду закохується в дівчину і тут же хоче заволодіти її увагою. Підкорити серце коханої він зможе, щоправда, не відразу. Магічні вміння йому неабияк знадобляться.

Текст: Альона Шевченко 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: