10 різдвяних фільмів, що змусять повірити у дива
Казкові історії для святкового настрою.

Є такий період, коли усі люди світу перетворюються на маленьких дітей і щиро вірять у  справжні дива. Це трапляється саме узимку, адже Новий рік та Різдво асоціюються з магією та здійсненням найзаповітніших мрій. Мабуть, завдяки такій сильній вірі чарівні історії трапляються й у реальному житті. А якщо ви й досі скептично налаштовані, пропонуємо нашу кінодобірку, яка змусить вас повірити у святкову казку!

«Любіть Куперів» (2015)

Святкувати Різдво у родинному колі – традиція багатьох сімей. Купери – не виняток. Та цьогорічного свята на їхню долю випало багато сюрпризів. Неочікувані гості та малоймовірні події перевертають різдвяну ніч догори дриґом. Та чи зможе родина після цього зблизитися?

«Дуже погані матусі 2» (2017)

Відпочити «по-дорослому» з батьками. Гадаєте, що це неможливо? Героїні цієї історії доведуть протилежне. Подруги понад усе хотіли спокійно відсвяткувати Різдво разом з коханими та дітьми. Але усі плани зруйнують їхні матусі. Однак цей Новий рік вони запам’ятають надовго.

«Відпочинок за обміном» (2006)

Змінити місто, оточення та стиль життя на два тижні – гарна перспектива для морального відпочинку та переоцінки власних цінностей. А ось знайти кохання в незвичайному для себе середовищі – справжнє різдвяне диво! І хто б міг подумати, що успішна бізнес-леді й звичайна журналістка знайдуть своє щастя, обмінявшись ролями.

«Старий Новий рік» (2011)

Секретарка, смертельно хвора людина, продюсер новорічного шоу на Тайм Сквер і людина, що ненавидить Різдво. Що може їх об’єднувати? Тільки Нью-Йорк, в якому вони всі живуть, та, звісно ж, віра в новорічне диво. Чи зміняться їхні життя так, як вони цього хочуть?

«Новорічний корпоратив» (2016)

Відірватись, щоб не звільнили. Єдиним виходом для Керол і Клея врятувати батьківську компанію – влаштувати грандіозний корпоратив. Саме різдвяна вечірка має залучити перспективного клієнта. Та чи все піде за планом брата і сестри? А може тільки новорічне диво зможе врятувати компанію?

«Бріджет Джонс 1-3» (2001 – 2016)

Вона – незаміжня жінка «за 30» із зайвою вагою та шкідливими звичками. Знайти кохання – її найзаповітніша мрія й проблема водночас. І знову Різдво дівчина святкуватиме вдома. Та це свято вона навряд чи зможе забути, адже мама запросила на свято розлученого Марка Дарсі, аби познайомити з нею. Проте він виявився аж ніяк не чоловіком її мрії. Хоча хтозна, що між ними буде в майбутньому…

«200 цигарок» (1999)

Нью-Йорк, канун 1982 року. Моніка влаштовує грандіозну вечірку, але все йде не за її планом. Тим часом у її гостей свято виявилося по-справжньому шаленим. Головна інтрига цієї кумедно-абсурдної історії – в чиєму ліжку прокинеться кожен з них.

«Коханий з майбутнього» (2013)

Подорожувати у часі під силу не кожному. Проте у родині Тіма Лейка таку здатність має уся чоловіча лінія. Молодий та успішний адвокат з першого погляду закохується в дівчину і одразу ж хоче заволодіти її увагою. Підкорити серце коханої він зможе, щоправда, не з першої спроби. І як йому пощастило мати безліч шансів, завдяки магічному вмінню!

«12 різдвяних побачень» (2011)

Не помічати майбутнього й гнатися за минулим – так типово для дівчат. Ось і Кейт усіма силами намагається повернути колишнього бойфренда. Проте на долю дівчини перед Різдвом випадає ексклюзивна можливість – пережити попередній день знову. Саме це допоможе їй переоцінити колишні стосунки, а, може, навіть зустріти свою долю.

«Інтуїція» (2001)

Незнайомці зустрілися поглядами у натовпі й вирішили випробувати долю. Сара записала свій номер на сторінці книги та віддала її букіністу, а Джонатан залишив номер на купюрі та одразу ж розрахувався нею. Вірогідність зустрітися ще раз практично дорівнює нулю. Та у долі зовсім інші плани на цю парочку.

Текст: Альона Шевченко 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: