10 цікавих думок іменинника Алана Бадоєва
З нової книги про українського режисера.
У

країнському режисеру та кліпмейкеру Алану Бадоєву сьогодні виповнилося 39 років. У світ вийшла присвячена імениннику книга «Бадоєв. Світ, який створив Алан» авторства музичного журналіста Ігоря Панасова. Видання складається з семи розділів, кожен з яких висвітлює ключові етапи з життя Бадоєва і його близьких людей та розкриває кожне з його творчих амплуа. Вчора Алан прибув на Балі, де за традицією святкуватиме у вузькому колі найближчих друзів і залишиться на місяць – відпочивати та перезавантажуватися. Вітаємо іменинника, бажаємо нескінченого творчого натхнення та з нагоди свята наводимо 10 цитат з нової книги.

«Коли ми йдемо наперекір оточуючій нас сірості, то стаємо сильнішими і робимо світ красивішим».

«Думка про мій наступний фільм – це думка, яка щодня зі мною».

«Я не люблю фільми, в яких немає позиції режисера. Вони мені не цікаві. Для мене фільм – це діалог з режисером. Я завжди хочу чітко розуміти його позицію, щоб якось визначитися в картині, відчути точку опори. Режисер не повинен вирішувати проблему, але повинен її чесно висловлювати».

«У мене принцип: якщо пісня про сніг, то кліп буде не про сніг. Якщо пісня про масло, я буду знімати про хліб».

«Кліп зобов’язаний продавати артиста. Це не означає, що артиста треба неодмінно показувати у кадрі. Головне – кліп повинен працювати на те, щоб слухачеві захотілося купити квиток на концерт виконавця. Це надзавдання».

«Слухай стукіт свого серця. Якщо воно говорить тобі «досить», значить, треба зупинятися. Якщо продовжити, все одно вийде поганий результат».

«Взаємне бажання з артистом. Тільки у такому випадку справа буде рухатися. Якщо цього немає, ніякі контракти не допоможуть. Це перевірено на особистому досвіді».

«Стаючи перед камерою, ти повинен знати, що вона збільшить все, що в тебе є, в десять разів».

«Якщо я роблю телебачення, то приймаю його закони. І чітко усвідомлюю, що глядача треба утримувати».

«Я не люблю лестощі. Люблю тих, хто говорить мені відкрито все, що думає. Саме такі люди стають моїми друзями».

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: