10 цитат іменинника Володимира Кличка
Про мотивацію, виклики, політику та стереотипи.
С

ьогодні 43-й день народження святкує Володимир Кличко. Після завершення спортивної кар’єри легендарний український боксер займається бізнесом, пише книги, викладає свої програми в університеті Санкт-Галенну та Гарварді, а також публікує статті на платформі LinkedIn, де йому присвоїли статус інфлюенсера. Вітаємо іменинника та ділимося з вами його надихаючими цитатами із різних джерел. До таких людей має сенс прислухатися!

Про накопичений досвід

«Я не одразу усвідомив, що за десятиліття спортивної кар’єри накопичив більше знань, ніж за час навчання в університеті й роботи над дисертацією. Цей абстрактний скарб досвіду я завжди називав чуттям. Але це більше, ніж чуття».

«Якщо я буду пишатися, я буду стояти на місці. Стояти на місці означає не рухатися вперед. Стояти на місці означає відступати. Якщо я думаю, що зробив це, я зробив. Якщо я думаю, що я пишаюся, я закінчив. Я не пишаюся, я просто задоволений своєю першою кар’єрою».

Про мотивацію

«Мені подобається полоскотати собі нерви в критичних ситуаціях. Я застосовую адреналін для власних потреб. Страх мене мотивує краще, ніж радість. Радість з’являється, коли я помічаю, що прийняв правильне рішення».

«Ніколи не кажи ніколи. Речі можуть змінитися. Люди часто змінюють кар’єру протягом життя. Подивіться на Арнольда Шварценеггера: він був спортсменом, потім актором, потім політиком, бізнесменом і тепер він займається турботою про планету. Можливо, якщо відчую, що прийшов час для благодійності, я повернуся на ринг».

Про виклики та проблеми

«Проблем немає, є тільки виклики. Треба лише бути готовими їх розпізнати, оцінити й подолати. Якщо не вдалося, не варто однозначно трактувати це як поразку. Можливо, слід змінити мету. Або ж піти дещо іншим шляхом, ніж планувалося».

Поразка для мене – це лише непередбачуваний поворот у житті.

«З роками я помітив, що люди створюють собі проблеми самі. Вони вбачають у найменших несправедливостях непереборні перешкоди, а в труднощах – кризи буття. Дехто забагато думає про проблеми. У них перед очима своєрідний сценарій кінця світу – що станеться в найгіршому випадку? Це пасивний, боязкий спосіб мислення. Він не дає їм змоги діяти».

Про стереотипи

«Це саме те слово: «стереотип». Всі журналісти – куплені. Всі політики – брехуни. Всі спортсмени – тупі. Все тенісистки – лесбіянки, а співаки – гомосексуалісти. Це все – стереотипи. Люди думають стереотипно. Ось чому з’являються ці ярлики».

Про політику

«Я підтримував свого брата протягом останніх 42 років. Він відмінний хлопець. І він стикається з проблемами, з якими, думаю, ніхто не впорається. Він не був створений або навчений бути політиком, він навчався на практиці. Як я вже казав, ми не повинні думати шаблонно або приміряти шаблони до людей».

У політики немає правил. У боксерському ринзі ви можете отримати кривавий ніс або чорне око. У політиці ви можете отримати кулю в голову або діоксин в їжу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: