12-годинний мистецький перформанс: шоу Gucci Epilogue
Модне дійство в мальовничій локації Palazzo Sacchetti!
Н

ова колекція Gucci «Епілог» продовжує розпочату Алессандро Мікеле тему «трилогії кохання». «Це шоу — особливе послання. Це новий початок, з якого ми намагаємося уявити наше майбутнє», — запевнив креативний директор бренда.

На думку дизайнера, одяг наразі набуває нової цінності. Ті, хто його вдягає, повністю інформовані про процеси, що стоять за його розробкою і виробництвом. Завдяки цьому мода відкидає ідеалізовану ідею краси, втілену моделями, й стає ближчою до повсякденного життя. 

Важливо, що одяг демонструється на різних типах фігури та інтерпретується людьми, які не звикли виходити на подіум чи сцену.

Діджитал формат розширив межі традиційних шоу, і Мікеле цим скористався, представивши мистецький 12-годинний лайвстрім проєкту Gucci Epilogue. В об’єктиві – бекстейдж зйомки в мальовничій локації Palazzo Sacchetti та багато іншого цікавого.

У новому сезоні дизайнер пропонує вдягати светри, сукні-сорочки в стилі ретро, костюми, натхненні 70-ми роками минулого сторіччя, а також денім, сукні з квітковим принтом, спортивні костюми та шуби.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: