12 листівок, що розмовляють: благодійний проєкт від Укрпошти та MO3GI Group
Ініціатива «Борітеся – вже поборюєте» про героїв і заради героїв.

12 листівок — 14 історій сучасних героїв, записаних їхніми голосами. Відважних бійців, волонтерів, музикантів, журналістів, працівників критичної інфраструктури.

На листівках є QR-коди, які приведуть до аудіоісторії героя чи героїні із зображення. Командира полку «Азов» Дениса Прокопенка, волонтерки Тати Кеплер, бійчині Катерини «Пташки» Поліщук, журналіста Ігоря Лаченкова, військового Олександра Будька з позивним «Терен», пілота-винищувача Вадима Ворошилова «Karaya» та ін. Також ви почуєте голоси людей, які рятують життя, відновлюють електромережі та дорожній рух, надають поштові та перевізні послуги.

Придбати «Листівки героїв» можна в центральних відділеннях Укрпошти та онлайн. Вартість однієї — 40 грн. Весь прибуток передадуть на дрони для ЗСУ.

Для створення листівок запросили 12 ілюстраторів — кожен із них відтворив у власному стилі візуальні образи людей та історій. Наприклад, листівку з Денисом Прокопенком намалювала та озвучила його дружина Катерина. Ідея проєкту «Борітеся – вже поборюєте» належить креативній команді MO3GI Group, що є партнером проєкту. Інформаційний партнер проєкту — онлайн-медіа «Свідомі».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: