«24/7 разом»: супермодель Аліна Байкова та Патрік Керролл про свої ідеальні стосунки
Ексклюзивно для JS.

Нещодавно супермодель Аліна Байкова познайомила своїх підписників із бойфрендом — бізнесменом і філантропом Патріком Керроллом. Як зізналася модель, вони вже чотири місяці разом. JS поцікавився, як вони вперше зустрілися, як Аліна ладить із дітьми Патріка та чи планує пара влаштовувати весілля.

Історія знайомства

Ми вперше зустрілися два з половиною роки тому на прем’єрі The Gentlemen. Патрік був там із моїм другом, який нас познайомив. Він відразу розповів мені свою історію про те, що він новий у місті і що він розлучається. На що я відповіла: «Сподіваюся, ви переглянете все і зійдетеся знову».

Я ніколи не хотіла бути тією дівчиною, яка руйнує сім’ї. Оскільки ідеальних стосунків не буває, чоловіки замість того, щоб вирішити сімейні проблеми, тікають від них. Або ж, якщо вони і справді вирішили розлучитися, Патріку потрібен був час, щоб «погуляти» (тим більше в Нью-Йорку), і я не хотіла бути однією з тих, із ким він просто хотів би погуляти.

Ми підтримували зв’язок і почали дружити. Він і справді потім розлучився, за цей час побував у кількох стосунках.

Під час карантину він один із небагатьох, хто підтримував зі мною контакт. Патрік зі мною ділився всім… Він єдина людина, яка цікавилася тим, про що не питали інші. І я теж йому відкривалася йому, як нікому іншому.

Я не могла будувати стосунки в Америці, оскільки їхній менталітет значно відрізняється від нашого.

Не могла уявити собі стосунки з американцем, хоч і живу тут 12 років. Після локдауну повернулася до Нью-Йорку, і ми почали багато часу проводити разом. Ми подорожували разом як друзі. Патрік це поважав. У вересні зблизилися і після цього не розходилися.

Про взаємини з дітьми Патріка

У нього три хлопчики (близнюки віком 9 років і п’ятирічний малюк), із якими ми бачимося ледь не кожні вихідні. Патрік відразу познайомив мене з дітьми. Я не знала, чого очікувати, але не намагалася їм сподобатися або замінити маму. Від початку поводилася, як подруга: вивчала їхні інтереси та поважала їхні думки. Вони люблять американський футбол. Я вже на рівні Pro кидаю та ловлю м’яч (сміється).

У спортзал ходимо всі разом. У нас зараз челендж: у кого буде шість кубиків пресу до Нового року.

Навчила їх грати в нарди, робимо це, коли втомлююся від активного фізичного відпочинку з ними. Ходимо в парк, відвідуємо собачі притулки, дивимося фільми. Якщо думки з приводу обіду чи вечері не збігаються, ми голосуємо, куди краще піти поїсти. Нудно нам не буває!

Час, який проводите разом

Ми з Патріком 24/7. Як так виходить, не знаю. Ми не живемо разом, і я жартую, що моя квартира тепер, як гардероб. Але мені так комфортніше. Не хочу поспішати. Ми і так рухаємось у цих стосунках зі швидкістю світла.

Спільний інтерес до благодійності

Патрік дуже добрий. Його компанія Carroll Organisation підтримує багато благодійностей і, звичайно ж, моїм ініціативам також допомагає. Зокрема, купив додаткову будівлю у Кропивницькому, щоб ми не селили бездомних людей та жінок, які страждають від сімейного насильства, в одному місці.

За що одне одного найбільше цінуєте?

Аліна. Я не розумію, як це сталося, але я його настільки покохала, що не можливо передати словами. Його запах: ми постійно обіймаємося, чіпаємо одне одного, цілуємося. Він переживає за мене, піклується так, ніби я його життя. Завжди каже, що на цей момент я і є все його життя. Це таке кохання, яке я ніколи не відчувала. Воно дозволяє мені цінувати його.

Патрік. Аліна — найсильніша і водночас наймиліша людина, яку я коли-небудь зустрічав. Вона заінтригувала мене з того дня, коли я з нею зустрівся. І вона мотивує мене досі. Найбільше ціную в ній характер і те, як далеко вона зайшла у своєму житті. Ми дуже зблизилися під час усієї ситуації з карантином у зв’язку з ковідом. Жодного разу вона не занепала духом. Постійно залишалася на позитиві, і я захоплювався цим. Тож неймовірно ціную в Аліні рішучість рости та ніколи не здаватися — і все це з усмішкою на обличчі (більшу частину часу).

Також бракує слів, щоб сказати, як дивовижно Аліна лагодить із моїми дітьми. Розпочинаючи будь-які нові стосунки, я завжди непокоївся.

Чесно кажучи, не міг передбачити, що в нас усе буде так добре. Усе відбулося природно. Мої хлопці відразу поставилися до неї позитивно. Аліна така розсудлива, вона захоплюється ними. Я буквально дивлюся вгору, а вона на підлозі грає з ними або кидає футбольний м’яч. Це зігріває моє серце.

І насамкінець ціную те, як вона ставиться до мене. Мій спосіб життя — метушливий, фактично безперервні подорожі. Аліна проходить через усе це зі мною і свою роботу виконує тоді, коли я працюю зі своєю. Це чудове відчуття — мати когось, із ким можна наполегливо працювати, а під час простою — відпочивати. Це те, чого я завжди хотів. Вона насамперед моя подруга, і це дивовижно, яка вона крута і чуйна.

Про плани на весілля і ставлення до офіційного шлюбу

Я безліч разів говорила, що для мене штамп у паспорті нічого не означає. Переконана, що ні штамп, ні вагітність ніколи не збереже стосунки. Якщо вони зруйновані краще розійтися без адвокатів і головного болю або затвердження громадської та державної думки. І, звичайно ж, здається, що для Патріка, який тільки-но розлучився, безглуздо знову одружуватися. Але час покаже.

Вплив кар’єри на стосунки

Звичайно, зараз я пропускаю багато своєї роботи, тому що часто подорожую з Патріком у зв’язку з його роботою. У ній я вбачаю більше майбутнього, ніж у своїй (сміється).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: