3D-вишивка та просторові образи: колекція українського бренду Olena Dats’ прикрасила Opportunity gate у Дубаї
Усесвітня виставка EXPO2020 засяяла новими барвами. І йдеться не про ілюмінації.

Нещодавно узбережжя Перської затоки, а саме Opportunity gate на Всесвітній виставці EXPO2020 у Дубаї, засяяло незвичними барвами. Ідеться не про ілюмінації, а про нову колекцію одягу Changing the skylines українського бренду Olena Dats’.

Під час фотосесії моделі, наче рухомі креативні скульптури, демонстрували неповторні вбрання дизайнерки Олени Даць. За її словами, каталізатором створення нової колекції стало усвідомлення того, що людина, обираючи певний образ, обирає і те, чим буде наповнений її день; розкриває небачені грані себе в очах того, хто на неї дивиться; наповнює іншим змістом той ландшафт, у якому перебуває і змінює горизонти власного сприйняття та можливостей. Такі думки вплинули і на вибір фону для фотосесії.

Ба більше, Олена вирішила доповнити окремі сукні фрагментами української вишивки, які надрукували на 3D-принтері.

«Працюючи над цією колекцією, я пережила чарівний та містичний момент, коли із площини зітканого полотна народжуються скульптурні просторові образи.

Коли створюєш конструкцію, без якої прикладні вироби просто неможливі, навіть якщо ця конструкція непомітна. Мабуть, це один із найцінніших досвідів, які може пропустити через себе той, хто творить», — розповіла дизайнерка.

Також беззаперечним залишається той факт, що ці образи видозмінюють середовище, у якому з’являються: «Мене як художницю завжди цікавив просторовий вплив форми, ефект, який вона створює і те, як впливає на поведінку, оточення та навіть на нашу долю.

Вважаю, що кожен вибір — це можливість перейти на новий рівень і шанс запросити у життя зміни, про які ми мріємо. Вибір одягу — також.

Ми вирішуємо, якими елементами буде наповнений наш мікрокосмос, якою енергією він живитиметься і яку транслюватиме у світ».

Засновниця бренду Олена Даць

Фото: dubai_photographer
Модель: @Julialit888

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: