5 модних трендів з подіумів Ukrainian Fashion Week
Розповідаємо, що буде на піку популярності через півроку.
У

продовж тижня JS спостерігав за показами українських дизайнерів. Підбиваючи підсумки, ми зібрали 5 найпомітніших тенденцій з подіумів Ukrainian Fashion Week, які дизайнери пропонують додати до гардероба наступної осені. Втім, навіщо чекати?

All nudes

Тепла палітра природних відтінків — від охри до гірчичного й нюду — стане однією з очевидних домінант наступної осені. Причому застосовувати її дизайнери пропонують не лише в класичних варіантах — тренчах, вовняних пальтах, бохо-сукнях у дусі 70-х, але й у більш еклектичних. Наприклад, у робітничих комбінезонах, як це зробили A.M.G. і Gasanova, або в об’ємних костюмах-двійках, як у Katerina Kvit.

Gasanova, A.M.G., Flow The Label 

Застібнуті комірці

Застібнуті наглухо всі ґудзики та відкладні комірці — стилістичне відображення незгасаючого тренду на маскулінність. У ArtemKlimchuk, SIX. і Dafna May повністю застібнуті сорочки були схожі на елемент офісного гардероба, у той час як тугі комірці монохромних нарядів із показів Lake, A/RAISE і Theo виглядали радше як посилання до робітничої уніформи.

 Theo, Poustovit, LAKE

Клітинка

Універсальний принт ніколи не зникав надовго із модних радарів, проте цього разу дизайнери ратують за не зовсім класичні поєднання. Poustovit і Przhonskaya, наприклад, міксують в одному образі декілька різних видів клітинки, Yana Chervinska і Flow The Label підкреслюють картатим візерунком об’єми по-вікторіанськи пишних сорочок, а Dafna May та Gasanova поєднують важкі вовняні тканини в клітинку з напівпрозорими речами — топами з перфорацією, велосипедками із сітки, мереживними сукнями-комбінаціями.

Przhonska, Yana Chervinska, Poustovit 

Помітні паски

Дизайнери закликають підкреслювати талію — і робити це радять, вдягнувши помітний пасок. Тонкі та широкі, однотонні та розмальовані тропічними візерунками — цього разу українські бренди показали справжнє розмаїття варіантів. Flow The Label пропонує обрати підкреслено довгі паски, вільний край яких спускається нижче колін, Theo навмисне недбало зав’язує ткані ремені тугим вузлом. Найбільш незвичними здаються паски у Yana Chervinska — широкі, схожі на мініатюрні корсети, зроблені зі стьобаного матеріалу.

Flow The Label, Katerina Kvit, Theo 

Чорно-біла гамма

Українські дизайнери продемонстрували таке розмаїття образів, витриманих у чорно-білій гаммі, що сумніватися не доводиться: класичне поєднання кольорів стане одним з основних у наступному холодному сезоні. Його використовують для всього — від мінімалістичних повсякденних образів, як у Theo і SIX., до розкішних барокових нарядів, розшитих шовковими квітами, як у ArtemKlimchuk.

SIX., ArtemKlimchuk, Elena Burenina

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: