5 улюблених стрічок із іменинницею Кейт Вінслет від редакції JS
Радимо не відкладати все до вихідних, а влаштувати домашній кіносеанс уже цього вечора.

Сьогодні свій 46-й день народження святкує оскароносна Кейт Вінслет. Акторську кар’єру вона розпочала 30 років тому — у 16-ть. Майже від самого початку їй випадали головні ролі. Хтось обожнює її знакову роботу у «Титаніку», а хтось високо цінує гру у «Вічному сяйві чистого розуму», але байдужих точно немає.

«Я знімуся у цьому фільмі, а тоді успіх звалиться на мене, — так я ніколи не думала. — Я міркувала про те, що займатимуся своєю улюбленою справою», — запевнила якось Кейт.

Шануємо досягнення зірки та згадуємо її роботи, які давно додані до нашого вотчлиста.

«Мілдред Пірс», 2011

Життєствердна історія про злети і падіння звичайної домогосподарки, яка пережила зраду чоловіка і залишилися одна із дітьми. Незважаючи на повну фінансову неспроможність, героїня Кейт не опускає руки. Вона запускає власний ресторанний бізнес, а паралельно намагається влаштувати особисте життя.

«Читець», 2008

Яскравий дует із Рейфом Файнзом і чудова екранізація однойменного роману-бестселера письменника Бернгарда Шлінка, що входить до списку найпопулярніших книг за версією The New York Times. Окрім гри акторів, особлива увага на костюми — дизайнером виступила триразова лауреатка премії «Оскар» Енн Рот.

«Відпустка за обміном», 2006

Дві незнайомі жінки, яких розділяють 9 тисяч кілометрів, і непересічний задум скористатися сайтом обміну житлом на час відпустки — романтична комедія режисерки Ненсі Меєрс неабияк врізається в пам’ять. Цікавий сценарій і чудова команда акторів. Разом із Кейт у стрічці зіграли Кемерон Діаз, Джуд Лоу та Джек Блек.

«Небесні створення», 1994

Психологічна драма від новозеландського режисера Пітера Джексона. Стрічка про кохання двох дівчат-підлітків і реальне вбивство матері однієї з них — перша серйозна робота Кейт у кіно. Особливої гостроти додає сценарій, розроблений за щоденниками однієї з героїнь.

«Дорога змін», 2008

Це другий спільний фільм Леонардо Ді Капріо та Кейт Вінслет із часів картини «Титанік». У фокусі — красива історія про молоде подружжя. Стрічка пройнята американським вайбом 50-х. Чудово, що картина нагадує про те, наскільки важливо мріяти та реалізовувати власні бажання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: