50 відтінків сірого та «Оскар» на поличці: мальовничий будинок акторки Віоли Девіс
А який басейн!

Будинок Віоли Девіс і її коханого Джуліуса Теннона в Лос-Анджелесі оформлений у напрочуд елегантному стилі. При оформленні пара, яка цього року святкує 20-річчя шлюбу, жадала змінити традиційну монохромну схему, але при цьому не межувати із занадто божевільними відтінками. Ми тоді знімали в Африці історичну стрічку «Королева-воїн», і водночас саме тут розпочався ремонт, тож, імовірно, на нас також подіяв фантастичний африканський колорит і культура», — додає Девіс.

«Переважають яскраві деталі, вишукані вінтажні речі та… сірий колір. Зауважте: 50 відтінків сірого», — коментує дизайнерка проєкту Мікаела Кадіз. — Вони просили щось не надто метушливе чи претензійне, щось зручне; місце, щоб відпочити та відновити енергію. Але вони також хотіли чогось особливого, свята для очей і духу. Знайти правильну суміш було ключовим».

Кадіз та її команда запропонували парі спокійні вишукані інтер’єрні ансамблі, де стримана основа межує з яскравими творами мистецтва та декоративними акцентами, багато з яких представлені у формі графічних шпалер. У домашньому тренажерному залі, наприклад, динамічне настінне покриття, зроблене вручну, на основі полароїдних знімків Енді Воргола з Мухаммедом Алі.

Якщо кухня є світлим серцем дому, то спальня подружжя, що купається у відтінках блідо-жовтого та кольору слонової кістки, є його спокійною душею.

Як вам дизайн?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: