6 українських брендів представляють ювелірні прикраси на аукціоні Sotheby’s
Звісно, усе заради благородної цілі — створення реабілітаційного центру в Україні.

Drutis Jewellery

Після неймовірної звістки про 11 млн гривень за Rolls-Royce Мерк’юрі на Sotheby’s, лот Андрія Данилка, розповідаємо не менш чудову новину про те, що на легендарному аукціоні вперше представлено прикраси від сучасних українських ювелірних брендів.

Торги відбудуться у форматі онлайн сьогодні, 10 листопада. Усі зібрані кошти організатори передадуть у благодійний фонд Superhumans для створення реабілітаційного центру для дорослих і дітей, які серйозно постраждали через бойові дії в Україні. Для участі в торгах потрібно заздалегідь зареєструватися на сайті Sothbey’s.

Inesa Kovalova

Організація заходу проходить у межах проєкту Strong & Precious, головною метою якого є популяризація українського ювелірного мистецтва на міжнародній арені. Ініціатором аукціону виступили Sotheby’s та особисто Марі–Сесіль Сізамоло, ювелірна експертка та директорка ювелірного департаменту Sotheby’s Geneva.

Rockah.brand

Наталія Кіетіене, кураторка проєкту Strong & Precious, експертка з маркетингових комунікацій ювелірних брендів: «Це дійсно визначна подія для української ювелірної галузі, і я вірю, що це — тільки початок, і ювелірні вироби українських митців підкорять ще чимало міжнародних майданчиків».

NOMIS

Ольга Олексенко, кураторка проєкту Strong & Precious, ювелірний експерт, колекціонер: «Підтримка, яку ми отримуємо від міжнародної спільноти, — психологічна та фінансова — безцінна. Завдяки Sotheby’s та нашим митцям відбудеться ще одна добра справа, і ми дійсно вдячні партнерам за таку можливість».

Тож шість українських брендів представили свої роботи: Inesa Kovalova, OBERIG, Drutis Jewellery, NOMIS, Stanislav Drokin, Rockah.brand. Знайомтеся!

Drutis Jewellery

Sea Dreams Kaleidoscope / Slot 986

Inesa Kovalova

Pair of pendant earrings ‘Cube’ / Slot 987 

Rockah.brand

Brooch / pendant/ Slot 988 

NOMIS

Gold and paste bracelet ‘Misha’ / Slot 989 

Stanislav Drokin

Part of bomb shell and titanium brooch ‘Forget me not brooch’ / Slot 990

Oberig

Sapphire, topaz and diamond pendant necklace / Slot 991

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: