7 домашніх б’юті-процедур: залишаймося красивими в умовах самоізоляції!
Орієнтири, як доглядати за обличчям, тілом і нігтями, коли ви вдома.

Впевнені, за тиждень вимушеної самоізоляції ви встигли адаптуватися до роботи із дому та продумати план ефективного використання часу. Пропонуємо не обходити стороною й тему краси, адже недоступність професійних б’юті-послуг — не перешкода, а стимул, щоб ретельніше доглядати за власною зовнішністю і здоров’ям. На що звернути увагу? Даємо орієнтири.

 

Маски для обличчя

 

В очікуванні заповітного «потім, коли буде вільний час» на ваших поличках, напевно, вже стоїть декілька масок для обличчя. Час ними скористатися! Так, навіть ті, використання яких потребує більше стандартних 15 хвилин. Можна спробувати популярний серед Insta-блогерів мультимаскінг, коли на кожну ділянку обличчя наноситься окрема маска. Або ж скласти розклад, розподіливши маски на кожен день тижня.

 

Маска для оздоровлення шкіри Resurfacing Glow Mask, Tata Harper

 

Маска для миттєвого сяяння шкіри Turmeric & cranberry seed energizing radiance masque, Kiehl’s

 

Засоби з кислотами

 

Спробуйте пілінги та засоби з кислотами. Вони здатні повернути пружність і щільність шкірі, відбілити пігментні плями, допомогти в боротьбі з проблемною шкірою. Чим не альтернатива «уколам краси»?

Олена Гавеля, офіційний тренер бренда Givenchy в Україні радить звернути увагу на молочну та фруктові кислоти: «Хоча в офіційній практиці дерматологів вони з’явилися тільки в середині 90-х років минулого сторіччя, людство використовувало кислоти для догляду за шкірою протягом тисячоліть. 

Згадати хоча б легендарні ванни Клеопатри з віслючого молока та практику вмивання кислим молоком в Стародавньому Єгипті та Римській Імперії.

Або «відбілювання» шкіри шматочком лимона, що практикували мешканки середземноморських країн ще сторіччя тому. В наших широтах для цього жінки зазвичай використовували шматочок яблука, огірка, чи полуниці — плодів, багатих на фруктові кислоти, так звані AHA-кислоти. Під дією цих кислот слабшає зв’язок між роговими лусками шкіри.

Результат — шкіра починає швидше оновлюватися, прискорюється ексфоліація, підвищуються здатності шкіри утримувати вологу.

Розподіл на косметологічні та медичні кислотні засоби — досить умовний. Все залежить від концентрації кислоти в продукті та його водневий показник, рН. В домашніх умовах найкраще обмежитися засобами, в яких рН становить приблизно 3,5, а концентрація кислот — в межах 10-12%. Також тим, хто ввів кислоти в щоденний обіг, не слід нехтувати сонцезахисними засобами з SPF навіть знаходячись вдома».

Маска Global Youth Beautifying Mask з гліколієвою та цитрусовую кислотами, Givenchy

Кислотний пілінг AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution, The Ordinary

 

Б’юті-гаджети

 

Зараз у вас є ідеальна можливість розібратися з тим, на що раніше не вистачало часу. Приміром, обрати ідеальний (або ідеальні) beauty-гаджет — сучасний ринок краси пропонує їх для будь-яких потреб. Бажаєте масаж, тонізування й ліфтинг — зверніть увагу на Carat Face від ReFa або UpLift Facial Massaging Beauty Roller від Nurse Jamie, на меті антиейдж- та LED-терапія — оберіть Skincare SpectraLite EyeCare Pro LED від Dr. Dennis Gross Skincare та UFO від Foreo.

Масажер Carat Face, ReFa

Масажний роллер UpLift Facial Massaging Beauty Roller, Nurse Jamie

 

Масажні техніки 

 

Чіткий овал обличчя і відкритий погляд — далеко не завжди заслуга спадковості чи роботи хірургів. Сучасні техніки масажу обличчя за ефективністю можуть позмагатися з ін’єкційними методами чи навіть з контурною пластикою. Щоправда, з однією обмовкою: як і у випадку з будь-якими фізичними вправами, масаж потребує регулярності. Фейс-фітнес чи самомасаж — вибирати з сотень (не жартуємо — оцініть різномаїття за тегами #facefitness та #facemassage в Instagram) видів технік і методів тільки вам. 

Не варто нехтувати й щоденним самомасажем перед та під час нанесення догляду за шкірою.

«Декількох хвилин щодня достатньо, щоб активізувати токи лімфи, підтягнути риси обличчя й підсилити проникнення активних інгредієнтів в шкіру, — стверджує тренер бренда Dior в Україні Євгенія Пономаренко, — перед нанесенням щоденного крему м’яко, але глибоко розімніть м’язи обличчя кінчиками пальців, виконуючи легкі кругові рухи від центру до периферії. Такий «розігрів» зміцнює м’язовий тонус і робить шкіру пружною. Розімніть м’язи брів, виконавши вздовж них легкі пощипування вказівним і великим пальцями — це розслабить напружені м’язи навколо очей та підсилить мікродренаж.

Нанесення сироватки або крему почніть з області шиї й декольте: розгладжуючими рухами пересувайтесь по поверхні шиї від підборіддя вниз. Розподіліть засіб спочатку від центру обличчя до скронь, а потім — просуваючи пальці вверх, від брів до лінії росту волосся.

Крем для шкіри навколо очей спершу нанесіть розгладжуючими рухами від зовнішнього до внутрішнього куточка верхньої повіки, а потім — під та над бровою. Допоможіть крему вбратися, ніжно поплескуючи подушечками пальців безпосередньо під очима. Це зробить погляд більш відкритим, поліпшить мікроциркуляцію й лімфодренаж».

Концентрат для очей Dior Prastige з аплікатором-масажером, Dior

 

 

Засоби для тіла з дренажним ефектом

 

Захопившись доглядом за обличчям, не варто забувати і про тіло. Звісно, зволожувальний крем вато наносити щодня, але іноді цього буває замало. Гарна звичка, що стимулює мікроциркуляцію крові та позбавить шкіру дряблості , — масаж тіла сухою щіткою, або драйбрашінг. Для нього вам знадобляться дерев’яна щітка з натуральною щетиною та 10 хвилин вільного часу. Проведений перед ранковим душем, такий масаж чудово допомагає збадьоритися й прокинутися. Не зайвим буде також звернути увагу на дренажні засоби, що допомагають виводити надлишкову рідину, зокрема, маски для тіла з розігріваючим ефектом, обгортування або пластирі для проблемних ділянок.

Дренажний бальзам Baume Slim Effect, Decleor

 

Дренажні шорти-пояс Panty Ventre Piatto, GUAM

 

 

Догляд за нігтями 

 

Зізнаємося: нестачу якісного салонного манікюру вже відчули більшість із нас. Альтернатива, яку ми радимо, — атравматичний манікюр вдома. Спробуйте раз на тиждень робити теплі ванночки для рук, а після, змастивши кутикулу спеціальною олією, відвинути її з нігтьової пластини паличкою з помаранчевого дерева. В умовах #stayathome оптимальніше за все підтримувати коротку довжину нігтів, регулярно їх підпилюючи. Підтримати популярну зараз тенденцію «голих» нігтів без покриття або, навпаки, скористатися можливістю спробувати цікаві відтінки лаків з нових nail-коллекцій — обирати вам!

Серум для кутікули та нігтів, Margaret Dabbs

 

Догляд за бровами 

 

Красиві природні брови залишаться в тренді мінімум на рік, як стверджують б’юті-експерти. Тож, якщо ви чекали слушного моменту, щоб відростити природну форму брів, то це саме він. Поліпшити результат допоможуть вітаміни та мікроелементи, наприклад, кальцій D3 та продукти, що сприяють укріпленню волосся: горіхи, броколі, шпинат, лосось тощо. Також можуть стати у пригоді сироватки, що прискорюють процес відростання брів — наприклад, Prevage Clinical Lash and Brow Enhancing Serum від Elizabeth Arden або Revitabrow Brow Advanced від Revitalash.

Гель Revitabrow Brow Advanced, Revitalash для прискорення росту брів

 

Серум Prevage, Elizabeth Arden для стимулювання росту брів та вій

 

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: