7 найстильніших кінообразів іменинниці Гелени Бонем Картер
Від Марли Сінгер із «Бійцівського клубу» до принцеси Маргарет із серіалу «Корона».
С

ьогодні британська акторка Гелена Бонем Картер відзначає 54-й день народження. Колишня дружина і муза режисера Тіма Бартона здобула популярність завдяки своєму екстравагантному стилю як у житті, так і на екрані. На честь свята згадуємо 7 яскравих кінообразів акторки.

Джейн Грей, «Леді Джейн»

 

Ще до того, як за Геленою закріпився образ дивачки, вона виконувала досить звичні для британського кінематографу ролі. У 1986 році на екрани вийшов фільм «Леді Джейн». А згодом про молоду акторку критики сказали: «Їй пасує бути королевою». В одному із епізодів історичної драми Гелена з’являється в розкішній білій сукні, розшитій дорогоцінним камінням, — дуже по-королівськи.

Марла Сінгер, «Бійцівський клуб»

 

Роль Марли Сінгер у культовому фільмі «Бійцівський клуб», знятому за однойменним романом Чака Паланіка, став ще одним стовідсотковим попаданням у ціль. Стильні й водночас недбалі образи додають героїні Гелени особливого шарму. В одному із епізодів вона вдягнена в блідо-рожеву ситцеву сукню, та й загалом Марла із рваною зачіскою і сигаретою в руках — один з найяскравіших образів стрічки.

Принцеса Маргарет, «Корона» 

 

У третьому сезоні серіалу «Корона» Гелена грає принцесу Маргарет. Неважко здогадатись, в якому напрямі працювали костюмери серіалу. Серед знакових образів — вечірня сукня з масивним квітковим принтом і відкритими плечима. Доповнюють образ білі рукавички до ліктя і діадема.

Єлизавета Боуз-Лайон, «Король говорить!» 

 

Ще один «королівський» фільм. В історичній драмі Гелені дісталася роль Єлизавети Боуз-Лайон (мати королеви Єлизавети). Серед її знакових образів — довга сукня молочного кольору. Проста, але водночас дуже витончена, як і належить особам королівської крові.

Белатриса Лестранж, «Гаррі Поттер» 

 

Якщо говорити про широку публіку, то Гелена Бонем Картер багатьом запам’ятається як Белатриса Лестранж  — антигероїня фільмів про Гаррі Поттера. Однак треба віддати належне костюмерам. Вони змогли передати всю автентичність книжкового образу і зробити з акторки дуже стильну і вишукану відьму.

Джулія Гофман, «Похмурі тіні» 

 

Фільм Тіма Бартона «Похмурі тіні» дуже добре передає ретро-атмосферу. Гелена не єдина героїня, чиїми образами в стрічці варто захоплюватись. Однак серед її найяскравіших  — чорна класична сукня в поєднанні з мантією. Широкі рукава накидки і квітковий принт, характерні для 80-х.

Роуз, «Вісім подруг Оушена» 

 

Неймовірно стильна стрічка. У фільмі Гелена грає дизайнерку, тож образи її героїні варті особливої уваги. Одним із таких є фінальна сукня, в якій вона з’являється на балу. Головний концепт образу — квіткова тема. І незважаючи на біле й вишукане вбрання, в сумі з аксесуарами й чорними окулярами героїня виглядає досить епатажно.

Текст: Тетяна Сухочова 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: