$8 мільярдів за збільшені груди: Johnson & Johnson програли скандальну справу
Представники компанії спростовують звинувачення чоловіка-позивача та називають рішення суду «необґрунтованим».
У

вівторок в суді Філадельфії присяжні винесли шокуючий вирок! За їхнім рішенням компанія Johnson & Johnson має виплатити 8 мільярдів доларів в якості компенсації Ніколасу Мюррею з Меріленда, який довів, що через використання препарату Risperdal від J&J у нього збільшилися груди.

Чоловік стверджував, що приймав ліки за призначенням лікарів у 2003-2008 роках, а лікування викликало у нього гинекомастию — збільшення молочних залоз. Під час засідання також було доведено, що компанія не змогла належним чином попередити про цей ризик, хоча й знала про негативні побічні ефекти препарату. Як стало відомо з матеріалів справи, Ріспердал (перш ніж втратив свою патентну ексклюзивність в США в 2008 році) лікував шизофренію, біполярні розлади, дратівливість та довго був лідером продажів.

До того ж існує ще понад 13 тисяч судових позовів проти J & J щодо дії Ріспердала. Представники компанії спростовують звинувачення, назвавши вирок «необґрунтованим», та заявили, що мають намір оскаржити рішення. Тим часом адвокати позивача Мюррея, Томас Клайн і Джейсон Іткін, заявили, що присяжні «на 100 відсотків впевнені, що дії компанії Johnson & Johnson були зловмисними».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: