9 треків за 9 хвилин: перший у світі TikTok-альбом від гурту Mountain Breeze
Новий музичний тренд у дусі часу.
Г

урт Mountain Breeze презентував перший у світі ТikТok-альбом, знятий у вертикальному форматі!  9 пісень. 9 кліпів. 9 хвилин.

«Ідея TiкТok -альбому народилася під час весняного карантину. Було досить часу, щоб перезавантажитися і просто зануритися в творчість. Також з’явилося більше часу, щоб заглянути в соцмережі, зокрема, дізнатися, що набирає популярність у TikTok. Я побачив, що, на жаль, там дуже багато безглуздого контенту. Після цього і прийшла ідея створити альбом у форматі TiкТok, який покаже більшості користувачів, що контент може бути корисним і нести добро, а також відкриє новий формат в світі музики», – коментує реліз фронтмент гурту.

Альбом «9 минут»  несе в собі не лише розважальну, але й соціальну місію. «Кліпи» на деякі пісні включають елементи жестової мови – таким чином люди з вадами слуху також зможуть «почути» і насолодитися творчістю гурту.

До речі, до роботи над альбомом «9 минут» Mountain Breeze залучили єдиний в Україні шоу-балет людей з вадами слуху «Без слів», які допомогли реалізувати ідею візуалізації музики в танці мовою жестів

Услід за презентацією гурт Mountain Breeze оголосить конкурс на найкращу пісню з альбому. Музиканти пообіцяли, що пісні, які наберуть найбільшу кількість прослуховувань, будуть випущені окремими синглами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: