A is Archie: Меган Маркл на Вімблдоні з прикрасою на честь сина
Герцогиня традиційно вболіває за подругу Серену Вільямс.
Д

ля Меган Маркл, активної вболівальниці, цей Вімблдон не перший — вона вже понад п’ять років слідкує за змаганнями та щороку відвідує корт. Але в якості члена королівської родини вона відвідала захід лише вдруге — минулого року компанію їй склала Кейт Міддлтон, яка два дні тому вже встигла відвідати один з сетів.

Чи приїде на цьогорічні змагання герцогиня, заздалегідь не було відомо, адже через декретну відпустку графік Меган не розголошується. Але, як з’ясувалося, Маркл забажала підтримати близьку подругу на змаганнях та в компанії університетських подруг на декілька годин залишила Фрогмор. Особливу увагу репортери звернули на нову прикрасу на честь первістка Арчі — ланцюжок з літерою А.

Меган Маркл з Женевьєвою Гілліс та Ліндсей Рот

Маркл наразі веде активну підготовку до хрестин сина, які, як підтвердилося офіційно, пройдуть у приватній атмосфері на території Віндзора. Що ж до хрещених батьків, то, згідно зі зверненням, «вони вирішили зберегти приватність», їхні імена розголошуватися не будуть. Не виключено, що хрещеною матір’ю стане саме Серена, а батьком — Джордж Клуні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: