Absolutely Fabulous: банти, волани та рожевий колір у святковій колекції Andre Tan та Соні Плакидюк
Сексуальність, самоіронія та силуети поза часом — розкішні вбрання для особливого випадку.

Андре Тан продовжує серію колаборацій із відомими людьми зі світу моди та шоу-бізнесу. Напередодні новорічних свят запрошеною зіркою, яка взяла участь у створенні капсульної колекції, стала fashion-фотографка Соня Плакидюк.

«Соня — одна із найстильніших зірок шоу-бізнесу. Упевнений, багато хто дивився проєкт «Топ-модель по-українськи» лише заради її ефектних образів.

У нашій колекції ми намагалися відобразити всі основні коди персонального стилю Соні: мінісукні та топи з воланами, банти та рюші, сексуальні розрізи, рожевий колір та естетика pin-up. Як наслідок, вийшла дуже гламурна капсула у найкращому розумінні цього слова», — розповів Андре.

У колекцію Andre Tan X Moi Sofism увійшли елегантні чорні сукні з білими комірцями, сексуальні комбінезони та сарафани, блузи у вікторіанському стилі та водолазки з розсипом осяйних кристалів. Образи доповнюють вишукані аксесуари: напівпрозорі рукавички, оксамитові обручі, крохмалені банти та шовковий камербанд.

«Коли Андре запропонував мені зробити спільну капсулу, я верещала від захоплення! Сама обожнюю наряджатись, коли є привід чи нема його, тож мені хотілося, аби кожна дівчина в нашій країні почувалася зіркою!

Сексуальність, самоіронія та силуети, що поза часом, — кожна річ у колекції дарує відчуття свята.

Це образи для візиту в оперу та новорічного корпоративу, для побачення та випускного. Для будь-якого випадку, коли хочеться мати неперевершений вигляд», — поділилася Соня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: