Absolutely Fabulous: лукбук колекції Katerina Kvit SS’20
У новому сезоні бренд пропонує не сидіти на місці, інтригувати та вдягатися з гумором.
У

сезоні весна-літо 2020 дизайнерка Катерина Квіт обрала несподівану концепцію колекції, надихнувшись культовим британським серіалом Absolutely Fabulous. У ситкомі героїні Едіни Мунсон та її найкраща подруга Петсі не соромляться у висловах, зловживають алкоголем і приміряють найнеймовірніші речі.

Ексцентричні образи в інтерпретації Катерини Квіт виглядають стильно, а головне – цікавіше, ніж звичний стрітстайловий мейнстрім. У новому сезоні дівчина Katerina Kvit одягається з гумором і отримує від цього задоволення, поводиться як хоче, ба більше – вона активна, інтригуюча й дотепна стерво, якій не всидіти на місці.

Ключові моделі колекції: ідеально скроєні костюми, які вже стали візитівкою Катерини Квіт, шкіряні жакети, жилети, кюлоти, тренчкоти незвичайного крою, кроп-топи, асиметричні спідниці, брюки-палаццо. За гумор та іронію в модельному ряді відповідають аксесуари: сережки у формі валютних знаків, яскраві бандани, сумки-мішки, а також принти-слогани. Палітра базується на темних глибоких відтінках оливи, тютюну, мокко, з акцентами лимонного, блакитного і доповнена базовими чорним і білим.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: