Висока весільна мода від ADAMARIS — українського бренда зі світовим визнанням
Аристократична класика, голлівудська елегантність та романтичний бохо-стиль — вбрання на будь-який смак для вибагливих наречених.

Бренд весільних суконь ADAMARIS відроджує класичні традиції майстерності та мистецтва ручної роботи, властиві кутюрним колекціям відомих світових брендів.

Дебютна колекція ADAMARIS трансформує смак та стилістичні рішення дуету креативних директорок і співзасновниць марки Олени Бернацької та Ірини Разумовської у виняткові приклади високої весільної моди. ДНК бренда вигідно вирізняє його серед конкурентів на світовому ринку в своєму сегменті, адже кожен виріб — це не просто весільне вбрання, а окремий витвір мистецтва.

Свої ідеї дизайнерки втілили у межах трьох лінійок — ADAMARIS Exquisite, ADAMARIS Bridal і ADAMARIS Bridal Morning.

Основу кожного образу складають ексклюзивні тканини, найніжніші мережива, блискучі розсипи страз, ретельно підібрані дизайнерками у найкращих світових мануфактурах Італії, Франції та Іспанії.

Весняно-літня колекція представляє як аристократичну класику, що увійшла до колекції ADAMARIS Exquisite SS21, так і елегантні образи у стилістиці «Золотого століття» Голлівуду і романтичні весільні сукні в стилі бохо-шик, що склали лінійку ADAMARIS Bridal SS21.

Чуттєві образи колекції ADAMARIS Bridal Morning SS21 покликані створити атмосферу надзвичайної цінності кожного моменту цього урочистого дня.

Авторитетні модні критики і fashion-інсайдери порівнюють бренд ADAMARIS з модним домом ELIE SAAB. Як відомо, його засновник, виходець із Лівану Елі Сааб, підкорив увесь світ. Це вдалося зробити і його українським колегам. Як фаворит на європейському та азіатському ринках ADAMARIS також є успішним прикладом світового ритейлу, що став популярним завдяки ексклюзивності та оригінальності ідей.

Серед шанувальниць модного дому ADAMARIS —  публічні особи, успішні бізнес-леді та світські дівчата. Наслідуючи канони високої моди, ADAMARIS пропонує не тільки образи з готових колекцій, а й створення вбрання за індивідуальними мірками, а статус міжнародного бренда дозволяє здійснювати доставку в будь-який куточок світу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: