Альфа-Банк спільно зі SkyUp Airlines дарували емоції просто неба
«ТИ — МОЖЕШ!» вільно подорожувати.

У листопаді цього року Альфа-Банк Україна та авіакомпанія SkyUp Airlines порадували пасажирів міжнародних рейсів унікальною колаборацією — бренди розіграли 100 щасливих авіаквитків на 14 напрямків світу. Тим, кому пощастило летіти на брендованих місцях, банк повернув гроші за придбаний авіаквиток. А заодно подарував пасажирам яскраві емоції від подорожей.

У жовтні Альфа-Банк Україна запустив масштабну комунікаційну кампанію «ТИ — МОЖЕШ!», яка надихає на віру в себе, закликає діяти та прямувати до успіху. Спершу в рамках кампанії понад мільйон осіб безкоштовно проїхалося в київському метро та виміряли своїми усмішками «індекс щастя» у Києві, Дніпрі, Харкові та Одесі. Спільна акція зі SkyUp «Щасливе місце» стала продовженням кампанії «ТИ — МОЖЕШ!». Ти можеш прилетіти до будь-якої мети, якщо віритимеш у себе!


Які рейси стали щасливими?

В акції брали участь рейси з Києва до Барселони, Аліканте, Мадриду, Ніцци, Лісабону, Стамбулу, Дубаї, Парижу, Зальцбургу, Праги, Батумі, Алмати, островів Мадейра і Тенеріфе.
Кожен, хто придбав квиток на ці рейси, отримав шанс на своє «Щасливе місце». Щодня з допомогою генератора чисел визначався випадковий номер крісла. Його брендували фірмовим чохлом, щоб візуально виділити з-поміж інших та створити інтригу для пасажирів.

А тим, кому пощастило опинитися на такому брендованому місці,  Альфа-Банк компенсував вартість перельоту.

Першою із сотні обраних пасажирів стала Тетяна Гладько, яка летіла рейсом Київ — Стамбул: «Для мене щасливе місце стало повною несподіванкою. Я здивувалася спочатку тим, що крісло вирізнялося з-поміж інших, але чому — дізналася за кілька хвилин, коли до мене підійшла стюардеса та привітала. Я вдячна за таку чудову ідею, це дійсно надихає і починаєш вірити в те, що неймовірні речі трапляються».

В’ячеслав Мирошниченко виграв свій щасливий квиток на шляху до Алмати, Казахстан: «Я часто літаю по роботі до Казахстану. Але такого сюрпризу не очікував. Навіть навпаки — гадав, що мені не щаститиме, адже квиток був на 13-те місце. Але коли підійшла стюардеса і мене привітали по гучномовцю, зрозумів, що то був «замаскований» щасливий квиток».

Марина Журавель про свій несподіваний виграш говорить так: «Ми з чоловіком летіли до Аліканте. Чесно кажучи, спершу не звернула увагу, що моє місце не звичайне. Навіть на прохання чоловіка помінялася з ним місцями. Але до нас підійшла стюардеса і попросила мене повернутися на своє місце. Я тоді дуже здивувалася. Та за декілька хвилин мене привітали з виграшем, і все стало зрозуміло! Раніше я жодного разу нічого не вигравала, а тепер, після щасливого квитка, мені часто щастить. Сподіваюся, цей ефект триватиме якнайдовше!».

 

АТ «Альфа-Банк» (Україна). У Державному реєстрі банків № 158. Ліцензія НБУ № 61 від 05.10.2011 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: