Аліна Паш про свій акторський дебют у фільмі «Бурштинові копи»
Комедія виходить у прокат вже 7 жовтня.

Незабаром Аліна Паш уперше з’явиться на великому екрані в українській комедії «Бурштинові копи» (НЛО TV, «Мамахохотала»), що розповідає про пригоди столичного копа Макса (Євгеній Янович) і його нової команди у невеличкому селищі на Житомирщині.

За сюжетом Макс разом із напарником Богданом (Олег Маслюк) кидає виклик бурштиновій мафії та водночас потрапляє в любовний трикутник. Напередодні прем’єри співачка розповіла JS про те, як погодилася на свою першу роль у кіно і наскільки близька зі своєю героїнею.

Чи мріяла про акторство?

Звісно, я мріяла про це. Завжди після перегляду якогось екшну уявляла, що я якась вампірша з «Ван Гелсінга», наприклад. Але коли подорослішала, зрозуміла, що насправді кожна професія – це титанічний труд, і акторська діяльність не виняток. Адже, щоб пережити якусь роль, тобі часом треба стільки всього зробити.

Мої близькі та друзі завжди казали: «Аліно, тобі треба спробувати себе в кіно. У тебе добре виходить, ти добре запам’ятовуєш слова, в тебе гарно працює момент імпровізації!»

Якщо чесно, я дуже рада цій нагоді. Тому що мені довелося зіштовхнутися саме із таким складом команди, саме із екшн-комедією. Я рада, що саме зараз, коли я більш свідомо визріла, я можу на себе приміряти таку штуку як акторство.

Акторська команда фільму: Євгеній Янович, Олександр Рудинський, Дар’я Петрожицька, Аліна Паш

Якою уявляла першу роль у кіно?

Усе так склалося, як і гадалося. У кіно я мріяла бути сильною, незалежною, крутою – і моя героїня Віта саме така. Я рада, що мені довелося відкривати більше таких своїх внутрішніх жіночих «штучок» через цю героїню. Мрії працюють! Я ніколи не уявляла себе доброю принцескою, хоча, коли дивлюсь якісь диснеївські мультики, мимоволі уявляю себе однією з принцес. Щодо «Бурштинових копів», то підсвідомо мені хотілося бути саме Вітою, тож пазл склався.

Які враження від знімального процесу?

У мене була гарна підготовка – зйомка кліпів. Але кінопроцес – це ще глибинніше. Купа людей, які тобі кажуть, хто за що відповідає.

Це такий собі кіношний мурашник, де всі важливі. Коли йде мотор і всі затамовують подих – це неймовірне відчуття!

Глядач бачить класну картинку, але за нею стоять світловики, звукарі, локейшн-менеджери, асистенти і ще безліч людей. Кожен департамент – своя галактика. Звісно, для мене це не було чимось дуже дивним, але кіно – це величезна махіна, яка живе за своїми правилами.

Аліна Паш з креативним продюсером стрічки Іваном Бондаренком

Чи одразу погодилася на роль?

Були вагання. Український кінематограф тільки розвивається. Часто я бачила те, що мені не дуже подобалося. А часом дуже не подобалося. Я почала дивитися, хто ж ці люди, що в них ще є в доробку. Ну, і питати свою інтуїцію, чи мені це потрібно? Але мені дуже сподобалося, що фільм знімає жінка Аля Бухтіярова.

І загалом, коли я прочитала опис своєї героїні, зрозуміла, що хочу відчути себе такою.

Мені хочеться виходити на нові рівні, розумію, що бракує оцього ефірного відчуття, що ти можеш зробити внесок у свою країну, культуру.

Яка вона, твоя героїня Віта?

Я взагалі маю в собі багато альтер его, які проявляються й у творчості. Часом мене друзі називають Аліна Мілліґан. У мене цього року вийшов проєкт з електронною музикою, який розповідає про Поділ, про специфіку людей, які тут тусуються, про клубне життя. І там у мене є альтер его – Поліна Гаш. Вона блонда, бунтівниця, яка любить модняве вбрання та клубне життя. А ось Аліна Паш більше про карпатську культуру та історію.

Тепер у кіно у мене є Віта, яку також відчуваю як альтер его – це дівчина-інтелектуалка, яка хотіла б побудувати свою історію з чистого ракурсу, але в неї не завжди це виходить.

У ній є хитрість, вона не зовсім сучка, але часто вона в ній перемагає. Віта береже себе, для неї найбільша дорогоцінність – вона сама.

Чому варто піти на «Бурштинових копів»?

Бо це класна українська комедія про поліцейських і мафію. На майданчику було дуже тепло, сімейно і весело – сподіваюсь, через екран передасться той самий настрій. І, звісно, глянути на Аліну Паш в стилі Лари Крофт!

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: