Алла Костромічова стала обличчям колекції одягу та аксесуарів BEVZA Mastercard Edition
Особлива капсула для стильних жителів сучасного міста.

Бренд BEVZA представив унікальну капсульну колекцію BEVZA Mastercard Edition, натхненну життям у сучасному місті. Капсула складається з 11 елементів одягу і аксесуарів, які відображають погляд BEVZA на стиль сучасного міського жителя. Кожна річ із капсули — це історія не тільки про стиль і якість, але насамперед про функціональність і комфорт. Окрім того, в сучасному світі людина дедалі частіше замислюється про усвідомлене споживання, тому при створенні колекції використовувалися еко та перероблені матеріали.

 

До колекції увійшла знакова сумка-пояс, бестселер BEVZA, у новому звучанні. Сумка зможе вмістити найнеобхідніше для активного дня в місті речі — телефон, ключі, платіжну картку. І що важливо — вона звільняє руки для улюбленої кави у фірмовій термокружці з переробленого бамбука, яка також представлена ​​в колекції.

 

Універсальний шарф-плед із жакардового плетіння допоможе сховатися від прохолодного осіннього вітру і відмінно підійде для стильного і зручного пікніка в парку. А дощовик з переробленого нейлону, який завдяки компактності поміститься навіть у найменшій сумці, допоможе не боятися мінливої ​​погоди. У капсулу також увійшли унікальні прикраси з номером картки і навіть аромат для будинку.

 

Речі з колекції буквально безцінні: їх неможливо купити за гроші, але можна отримати в обмін на оплати картками Mastercard.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: