Амаль і Джордж Клуні хочуть змінити світ. Чи може Microsoft допомогти?
Глобальна правозахисна ініціатива.
Щ

о робити звичайним людям, коли суди використовують особливі форми втручання в права людини й навіть примусові утиски? Коли уряди і поліція забезпечують порушення прав людини? Чи є змога захистити усіх? І більш фундаментальне питання – чи можуть технології допомогти?

Заснований подружжям Клуні фонд The Clooney Foundation for Justice спробував відповісти на цей перелік питань. За для вдосконалення кримінального правосуддя в усьому світі Клуні оголосили про запуск соціального додатку CFJ TrialWatch на iOS, Android і Windows. Спільна з Microsoft глобальна ініціатива — це не просто черговий проект, а можливість домогтися справедливості.

CFJ TrialWatch у першу чергу допомагатиме волонтерам оперативно повідомляти про порушення та зловживання з боку прокурорів й суддів, збирати та надавати достовірні відомості про судовий процес. Особлива увага робиться на журналістів, правозахисників і представників ЛГБТ-спільноти, які щоденно стикаються з неправомірними діями. «Ми відчуваємо, що на правильному шляху», — заявила Амаль Клуні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: