Амаль Клуні захищатиме права журналістів
Дружина Джорджа Клуні стала спеціальним посланником міністра закордонних справ Великобританії.
А

маль Клуні відома не лише як дружина зіркового актора Джорджа Клуні та подруга Меган Маркл, а і своїми гучними та успішними справами у якості адвоката. На заході G7 у Франції міністр закордонних справ Великобританії Джеремі Гант оголосив Амаль своїм спеціальним посланником із питань свободи ЗМІ.

читайте також

Джордж и Амаль Клуни пожертвовали 100 000...

Разом вони зберуть групу експертів із правових питань для протидії «драконівським» законам, які заважають журналістам займатися своєю роботою. Оскільки статистика невтішна, а 2018 рік став найбільш смертоносним для представників преси у всьому світі: 99 вбитих, 348 затриманих та 60 заручників.

Джордж та Амаль Клуні на 46-й церемонії Gala Award в Інституті американського кіно, 2018

Як адвокат із прав людини з успішним досвідом Амаль ідеально підходить для цієї роботи, вважає Джеремі Гант, довіряючи їй очолити групу провідних юристів світу. Усі вони працюватимуть на безоплатній основі.

Амаль та Джордж Клуні на гала-вечері принца Чарльза в Букінгемському палаці

«Завдяки моїй юридичній роботі із захисту журналістів я на власні очі побачила, як вони стають жертвами переслідувань із метою змусити їх замовкнути та запобігти свободі ЗМІ. Я вітаю увагу уряду Великобританії до цього питання в той час, коли журналістів вбивають та ув’язнюють на рекордних рівнях у всьому світі», — прокоментувала своє призначення Амаль.

Адвокати Джеффрі Робертсон та Амаль Клуні, які представляли інтереси Вірменії в Європейському суді з прав людини в рамках розгляду справи «Догу Перінчек проти Швейцарії», 2015

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: