Андре Тан та Аліна Харечко оголосили про розлучення
Після 10 років шлюбу.

Андре Тан та Аліна Харечко оголосили про розлучення після 10 років шлюбу. Неочікуваною новиною Андре вперше поділився з Катериною Осадчою в програмі «Світське життя», а згодом ексзакохані написали звернення на власних сторінках у Facebook та подякували одне одному за безцінні роки разом.

«Наша історія добігла кінця. Але ми розлучаємося друзями і сильно поважаємо одне одного. Я дякую тобі за ці 12 років разом, за красуню-доньку, за те, що була поруч у банкрутстві та в достатку, в кризах і в штилі.

Дякую за те, що ти була моїм компасом і моїм другом всі ці роки.

За те, що завжди оберігала сім’ю від журналістів. За те, що підтримувала мої божевільні ідеї та безмежно вірила в мене. Кохання пройшло в нас обох, але залишилася дружба, повага і вдячність», — коментує дизайнер.

«Я дякую тобі за ці 10 років разом, Андре Миколайовичу. Ми побудували класний бізнес і мережу з 52 магазинів Atan, народили дуже красиву доньку, пережили з тобою 2 банкрутства і кілька криз в нашій компанії, але у підсумку зробили її рентабельною. Я навіть не знаю, як назвати мою позицію в нашому бізнесі — іноді я була HRом, іноді фінансовим аудитором, іноді PR-директоркою. Я дякую тобі за цей досвід! Дякую тобі за все.

Ми починали з дружби, дружбою й закінчуємо.

У моєї доньки дуже талановитий тато, яким точно можна пишатися», — ділиться Аліна.

Нагадаємо, що напередодні дизайнер презентував нову колекцію, яку створив спільно із Катериною Осадчою.

Андре Тан

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: