Андреа Бочеллі, К’яра Ферраньї та Федез: спільний челендж на підтримку італійців
Справжня музична терапія.

Італія продовжує активно боротися із пандемією коронавірусу. На підтримку духу одне одного, а також як знак вдячності медичним працівникам, ізольовані у власних домівках громадяни щовечора співають пісень на своїх балконах, а ті, що володіють музичними інструментами, влаштовують справжні перформанси для сусідів.

К’яра Ферраньї та Федез із сином Леоне

Подружжя відомої італійської блогерки та дизайнерки К’яри Ферраньї та співака Федеза із самого початку карантину закликають співгромадян залишатися у власних домівках та виходити на вулицю лише за виключної потреби. Окрім того, вони стали одними з перших, хто зібрав більше 4-х мільйонів євро на обладнання для інтенсивної терапії задля допомоги у боротьбі з пандемією.

Аби підтримати мешканців власного району у Мілані, а також мільйони італійців, що спостерігають за подружжям в Instagram, вони щовечора вмикають гімн Італії та італійські хіти, а завдяки спеціальній апаратурі музика лунає чи не на пів-міста.

Андреа та Матео Бочеллі

Справжнім сюрпризом для сусідів пари та їхніх фоловерів став прямий ефір із всесвітньо відомим тенором Андреа Бочеллі і його сином Матео. Вони із задоволенням долучилися до челенджу, заспівавши наживо кілька відомих хітів під акомпанемент фортепіано і флейти. Лайв завершився хвилиною мовчання в пам’ять про людей, що померли через COVID-19.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: