Андрій Воронін, Елла Кандиба та Санта Дімопулос: вихідні джетсетерів
Літо триває, а географія відпочинку героїв JS розширюється. Втім, виконувати громадський обов'язок вони також встигають.
П

отап на вихідних відвідав Кривий Ріг й навіть по дорозі знайшов можливість зробити ефектне фото.

Дмитро Монатік разом зі своєю командою виступив на фестивалі Лайми Вакулє в Юрмалі й, звичайно, був радий познайомитися з цією неординарною артисткою.

Побувала в Юрмалі й телеведуча Катерина Осадча, а поміж інтерв’ю з зірковими гостями фестивалю знайшла час прокататися узбережжям на велосипеді. Купатися з її зростом було неможливо – замілке море, зазначила Катя.

За пересуваннями моделі Аліни Байкової важно встигнути: сьогодні дівчина в Нью-Йорку, завтра – в Лондоні, а потім – в Києві чи де інде. А ось минулого уїкенду Аліна провела час в Лівані, куди приїхала на весілля подруги. І привітала молодят, і «вигуляла» кілька суконь авторства відомого ліванського дизайнера Елі Сааба.

Санта Дімопулос зараз у Франції, де планує народжувати свою другу дитину, яка з’явиться на світ вже за кілька тижнів. Цими вихідними засновниця компанії Wellnessbar влаштувала прогулянку Лазуровим узбережжям для своєї мами, яка побувала тут вперше.

Звичайно, як і більшість українців, герої JS виконували свій громадський обов’язок, голосуючи на парламентських виборах. А деякі з них, наприклад, Олександр Шовковський та Олександр Скічко, навіть звітували про це у своїх Інстаграм-стрічках.

Олександр Шовковський

Олександр Скічко

Голосувала й телеведуча Вася Фролова. Вона віддала перевагу одному «олдсукльному» кандидатові, бо в його програмі знайшла слово «рейви» – у 2019 році! Напевно, це так надихнуло Васю, що вона пустилася в танок.

40-річчя чомусь не прийнято святкувати, але футболіст Андрій Воронін на ці марновірства не зважає. Й правильно! У цей уїкенд спортсмен з посмішкою та бокалом шампанського зустрів свої 40 у рідній Одесі.

Серед буйної зелені та веселок на Сардинії проходить відпустка співвласниці київських бутиків Sandro та Maje Олександри Червоненко.

Директорка компанії «Фалькон-Авто» Ніна Васадзе присвятила час вдосконаленню своїх навиків зі складання квіткових композицій. І показала результат своїх старань.

Модель Елла Кандиба демонструвала свої ідеальні ноги на тлі краєвидів Корфу.

Тим часом дизайнерка Віта Кін проводить час на богемній Ібіці.

Дизайнерка Анастасія Єршова теж наразі веде острівне життя, але обрала для відпочинку мальовничий Міконос.

Засновниця благодійного фонду «Велике серце» Шура Олійник продовжує радувати ідеальними літніми кадрами. Наразі шура відпочиває на Капрі, в який, за її словами, кожного разу закохується по-новому.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: