Анджеліна Джолі та Скарлетт Йоганссон зіграють у новій стрічці Marvel
Неочікувано!
П

ро початок нової історії Скарлетт оголосила на форумі Comic-Con 2019. 34-річна актриса зізналася, що сюжетна лінія її персонажа Чорної вдови невдовзі отримає незалежне повноцінне продовження, яке глядачі зможуть побачити вже 1 травня 2020 року.

«Я дуже схвильована та повинна сказати, що неймовірно нервую зараз, адже ми в процесі зйомок, — поділилася Скарлетт. — Я дуже пишаюся тим, що ми продемонструємо на прем’єрі». Пізніше акторка розповіла про те, що неймовірно рада долучитися до компанії жінок, які також беруть участь у проектах Marvel.

«Це дуже особливий досвід, ми склали неймовірну команду. Я маю на увазі, що в зйомках буде задіяно багато жінок, якими я надзвичайно захоплююся: Анджеліна, Сальма (Гайєк), Тесса (Томпсон), Наталі (Портман), — поділилася Скарлетт. — Це приголомшливо!». Відомо, що Анджеліна Джолі братиме участь у зйомках стрічки The Eternals, прем’єра якої запланована на 6 листопада 2020 року. У фільмі Джолі виконає роль Тени, а режисером проекту стане Глоя Чжао.

«Я так рада бути тут! Я зроблю все для того, аби стати частиною Всесвіту Marvel та частиною цієї великої родини. Я в захопленні», — зізналася Джолі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: