Анджеліна Джолі: «Цьому світу потрібні жінки-грішниці»
Про чаклунство, силу волі, виховання доньок та важливість вибору!
B

urberry, Dior, Cartier, Bulgari, Celine та Givenchy — чергова зйомка Анджеліни Джолі Олексієм Любомирським для ELLE стала абеткою модних брендів. Разом із тим акторка зізналася, що не приділяє моді «занадто багато уваги». Наразі вона зосереджена на вихованні дітей. Чим ще живе одна з найкрасивіших жінок світу (в багатьох відповідях є відсилки до її зіркової ролі Маліфісієнти) — читайте далі.

Про благочинну діяльність і мету свого життя

«Мені було двадцять з невеличким, коли я зустрілася з біженцями в Сьєрра-Леоне під час жорстокої громадянської війни. Я тоді вперше зрозуміла рівень людського насильства, який існує в світі, і я вперше побачила тяжкі реалії життя мільйонів, що постраждали від конфліктів. Саме тоді я визначилася з метою свого життя».

«Я часто кажу своїм донькам, що найважливіше, що вони можуть зробити, — розвинути свій розум», — розповідає Джолі. — Немає нічого більш привабливого, можна навіть сказати, чарівного, ніж жінка з незалежною волею і власною думкою». Але разом із тим акторка додає, що цьому світу потрібні жінки-грішниці.

Жінки-грішниці — це звичайні жінки, які втомилися від несправедливості та насильства!

Про жінок в сучасному світі

«Жінки-грішниці — це звичайні жінки, які втомилися від несправедливості та насильства. Жінки, які відмовляються слідувати правилам і кодексам, яким вони не вірять. Жінки, які не відмовляться від свого голосу і власних прав, навіть з ризиком смерті, тюремного ув’язнення або пригнічення з боку своїх сімей і громад. Якщо це злість та гріх, то світові потрібно більше злих жінок-грішниць».

Якби я жила раніше, мене би багато разів спалювали у багатті за те, що я просто була б собою!

«Сучасних жінок можна звинуватити в чаклунстві за незалежне статеве життя, за те, як вони реагують на політику або релігію, чи за те, що вони одягають. Якби я жила раніше, мене би багато разів спалювали у багатті за те, що я просто була б собою».

«Вражаюче, як часто жінок, які балотуються на політичні посади в демократичних країнах, називають відьмами. Зберіть групу сильних жінок, і незабаром хтось затаврує їх «шабашем». У багатьох країнах жінок, котрі намагаються відстояти права, як і раніше називають «поганою матір’ю», «важкою» або занадто «вільною», — детально пояснює Джолі.

«Але вірно також й те, що жінки не прокидаються щоранку з метою за щось битися. Ми хочемо бути м’якими, турботливими, граціозними і люблячими — не кожна народжена для боротьби. І у нас немає магічних здібностей. У нас є можливість підтримувати один одного і працювати з чоловіками, які цінують і поважають жінок як рівних».

Про важливість вибору

«Варто знайти час, щоб запитати себе, ким ми дійсно хочемо бути — не тим, кого, на нашу думку, інші люди схвалять або наслідуватимуть, а тим, ким ми насправді бажаємо бути. Саме ви можете зробити вибір чи зробити крок вперед, старанно вчитися і змінюватися».

Фото: ELLE

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: