Angel123: Ірена Карпа заспівала в дебютному альбомі електронного проекту Dan Alien
Вийшов легкий та іронічний танцювальний трек!
Д

освідчений саунд-продюсер, аранжувальник, музикант і лайв-перформер Артур Данієлян сьогодні постає в амплуа електронного артиста Dan Alien. «Мрія бутлегерів» — дебютний альбом його сольного проекту, де сьома композиція — Angel123 — колаборація з відомою письменницею та альтернативною співачкою Іреною Карпою. І це зовсім не випадково. Артур є саунд-продюсером і бас-гітаристом її гурту Qarpa (раніше мав назву «Фактично Самі») вже 20 років.

«Це, мабуть, була найбільш спонтанна пісня в моєму житті. Артур просто ставив свої нові треки, а я, поїдаючи черешню в студійній кухні, почала пританцьовувати і щось мугикати з повним ротом. «Слухай, а й правда, не так багато є класних танцювальних речей з українськими текстами. Отакий собі просто денс для Сен-Тропе. Набридло мені там Тіматі слухати. Пішли, запишемось». Отак і вийшов «Ангел» — іронічний, легкий і танцювальний», — розповідає Ірена про пісню.

«Я не рвуся в авангард електроніки і не намагаюся нікого здивувати, прогинаючись під мінливу моду. Я просто створюю музику, яка мені подобається», — ділиться Артур Данієлян.

Всі зібрані кошти підуть на розвиток науки в Україні!

Для Bootlegger’s Dream вибраний незвичайний план! Сім треків, сім днів — щодня, починаючи з 1 липня, виходитиме по одній композиції. Важливо відзначити, що слухачі можуть завантажити альбом безкоштовно або ж внести будь-яку бажану суму. Всі зібрані кошти підуть на розвиток науки в Україні. Прослухати фрагменти композицій можна у Facebook та Instagram, а підтримати та завантажити весь альбом — на Bandcamp.

Фото: Юля Вебер

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: