Анна Андрес поділилася ексклюзивними подробицями заручин
Коментар моделі та її романтичні світлини з чоловіком.
К

ілька днів тому, 11 липня, українська модель Анна Андрес вийшла заміж за французського бізнесмена Давида Барокаса. Весільна церемонія пройшла у вузькому колі рідних та друзів у Канні, хоча була заздалегідь запланована на початок травня й мала відбутися на півдні Франції.

Від моменту освідчення до реєстрації шлюбу минув майже рік. Ексклюзивно для JS дівчина розповіла про те, як коханий зробив їй пропозицію, а також поділилася спільними романтичними фото.

«Чесно кажучи, для мене не було несподіванкою, що Давид зробить пропозицію. Я відчувала і бачила по його емоціях і поведінці, що він занадто хвилюється і збирається зробити якийсь рішучий і важливий для нього крок.

У мене в голові відразу промайнула думка про освідчення.

Так воно і сталося! 14 жовтня 2019 року Давид влаштував надзвичайно романтичну вечерю в одному з найкращих ресторанів Парижа. Я очікувала, що пропозицію він зробить там, але сталося не зовсім так. Вже вдома я, готуючись до сну, прямувала до ліжка, де на мене чекав Давид, який тримав у руках коробочку. Він зізнався, що хотів зробити пропозицію за красивою вечерею, але через свою скромність посоромився людей навколо і вирішив зробити це наодинці. Насправді все було дуже зворушливо, тож навіть на краще, що людей навколо не було! Боюсь, я б сама розчулилася не на жарт».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: