Анна Трінчер стала обличчям нової лінійки одягу Andre Tan Easy
Бренд Andre Tan Kids трансформувався в одяг для покоління Z.

Бренд Andre Tan Kids розвивається і зростає разом зі своїми споживачами. Його одяг підходить не лише маленьким модникам, а й допомагає самовиразитися вимогливому поколінню тінейджерів. Саме тому Andre Tan Kids тепер перейменовано на Andre Tan Easy.

«Коли моя донька Соня у шість років заявила, що вона вже не маленька, я замислився над її словами. Нове покоління Z і альфа вже не асоціює себе з дітьми, вони мислять набагато зріліше. Одяг у наших магазинах Andre Tan Kids підходить для дітлахів і тінейджерів до 15 років, тому ми вирішили перейменувати бренд на Andre Tan Easy. Це одяг, у якому можна жити і ширяти просторами міста, уранці піти на заняття, а після — податися на перше побачення», — розповідає Андре Тан.

Обличчям лінійки Andre Tan Easy стала співачка та блогерка Анна Трінчер.

«Андре Тан — найвідоміший дизайнер в Україні. Він має неймовірну впізнаваність. Усе це не втілилося б у життя, якби він не був настільки талановитим. Мій вибір одягу із підліткової колекції — це мегастильні і сучасні речі. Дуже часто батьки самі підбирають одяг для своїх дітей. Вдало виходить не завжди. Для більшості мам і тат у пріоритеті якість, але якість не означає «стиль». Andre Tan Easy — ідеальне поєднання моди, якості і вартості», — коментує Анна Трінчер.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: