Анні Вінтур – 70! Цікаві думки найвпливовішої жінки у світі моди
Про сучасні медіа, стиль сестер Кардаш'ян, ідеальне шоу і не тільки.
С

ьогодні 70-річний ювілей святкує найвпливовіша жінка сучасної моди – головна редакторка американського Vogue Анна Вінтур. Вона очолює журнал вже понад 30 років й завжди вкрай неохоче давала інтерв’ю. Мабуть, щось змінилося, адже з початку цього року Вінтур поспілкувалася з виданнями The Guardian, CNN, The Economist, дала інтерв’ю своїй подрузі Грейс Коддінгтон у її шоу Face to Grace та регулярно відповідала на питання перехожих у відео-рубриці Vogue Go ask Anna. Зібрали для вас найцікавіші думки іменинниці!

На церемонії Tony Awards 2019 у Нью-Йорку

Про сучасну журналістику: «Сьогоднішня аудиторія (не лише аудиторія Vogue) хоче, щоб журналістика зайняла тверду позицію. Люди хочуть знати, у що ти віриш і за що ти виступаєш. В епоху фейкових новин, коли багато хто нехтує правдою і цінностями, а також на підтримку тих, кому пощастило менше, ніж нам, ми несемо моральне відповідальність відстоювати те, що є правильним».

З Меган Маркл на US Open у Нью-Йорку

Про еру цифрових технологій: «Це золота ера журналістики, тому що ми можемо дозволити собі говорити з великою кількістю людей, ніж будь-коли. За часів моєї молодості в Великобританії, на моїй першій роботі вважалося успіхом продавати щомісячний журнал аудиторії в 90 000 людей. Зараз, здається, тільки на Vogue US в Інстаграмі підписано 22 мільйони. Ми розмовляємо з чоловіками і жінками по всьому світу… і використовуємо для цього такі інструменти, які не могли собі навіть уявити 10-15 років тому».

З Ніколь Кідман на шоу Prada SS’20 в Мілані

Про друковані видання: «Друковані журнали будуть існувати завжди. Так, завжди. Я дійсно в це вірю. Друкована преса – це діамант в короні».

Про селебріті, що прийшли на зміну моделям: «Супермоделі привели нас до знаменитостей. Покоління моделей, яке прийшло після епохи супермоделей, хотіло просто працювати, вони не хотіли уваги. Тим часом знаменитості почали захоплюватися модою, усвідомлювати здатність моди створити індивідуальність, виразити те, ким вони були, – на червоній доріжці чи в першому ряду показу. Тож супермоделей змінили селебріті».

З Майклом Корсом на церемонії Golden Heart Awards 2019 у Нью-Йорку

Про стиль сестер Кардаш’ян: «Не можна не захоплюватися тим, як вони створили власну імперію. Вони зробили це завдяки особистим якостям і креативності своєї матері. Я не уявляю, як у них виходить жити напоказ. Але це працює. З-поміж усіх сестер Кім змінилася найбільше. Особисто мені подобається, що вона стала одягатися менш відверто».

Про гендерну рівність у fashion-індустрії: «Я не вірю в те, що для чоловіків і жінок повинні існувати різні правила».

З Томом Фордом на CFDA Fashion Awards 2019

Про жінок в політиці: «Я дуже натхненна результатами проміжних виборів до Конгресу. Я вірю, що жінки беруть контроль у свої руки і відстоюють те, у що вірять. Ми на порозі великих змін».

Про Мішель Обаму: «Вона була найблискучішим амбасадором країни з усіх можливих, зокрема, в контексті моди. Мішель Обама – найкращий зразок для мене. Вона була видатною у багатьох відношеннях і залишається такою. Подивіться хоча б на неймовірний успіх її книги. І я в захваті від того, як демократично вона поводиться з модою. Сьогодні на ній легінси, в завтра – дизайнерська сукня до підлоги. І вона виглядає органічно в обох випадках. Вона не була прив’язана до однієї ідеї того, як повинна одягатися перша леді».

На Met Gala 2019 в Metropolitan Museum of Art

Про загрозу кліматичної катастрофи: «Вчора у себе в офісі я зустрічалася з CEO однієї великої європейської компанії, щоб обговорити проблеми екології. Абсолютно всі зараз стурбовані кліматичною кризою і тим, що ми ще можемо зробити. Так само, як і представники інших індустрій, ми знаємо, що повинні нести відповідальність за цю ситуацію, і зараз намагаємося проаналізувати, що ми можемо зробити за досить обмежений проміжок часу».

З головним виконавчим директором LVMH Сіднеєм Толедано на шоу Marc Jacobs SS’20 у Нью-Йорку

Про свій незмінний стиль: «Мені так зручно, ось і все. Я людина звички. Чесно кажучи, я зовсім про це не думаю. Приходжу в офіс і роблю свою роботу».

Про особистий бренд: «Я не працюю на Анну Вінтур, я працюю на Condé Nast. У мене немає акаунтів в соцмережах, я не шукаю особистого визнання».

Про сонцезахисні окуляри: «Окуляри дуже корисні, тому що допомагають приховувати від інших твої думки. До того ж вони допомагають, коли я втомилася або засинаю на ходу. Згодом вони стали опорою мого образу».

Анна Вінтур на виставці Tribute to the Karl Lagerfeld: The White Shirt Project під час останнього Paris Fashion Week

Про свій розпорядок дня: «Я не граю в теніс так багато, як раніше, але я прокидаюся щодня десь о 4-5 ранку і займаюся спортом». До речі, Анна вже багато років дружить із тенісистом Роджером Федерером і, звичайно, виходить з ним на корт. Заради матчу свого друга Вінтур може пропустити важливий модний показ й, мабуть, ці матчі – одна з рідкісних можливостей побачити її посмішку. Зі свого боку,  Роджер спирається на її поради щодо гардеробу та вибору одягу для важливих подій.

З Роджером Федерером

Про вибір одягу на співбесіду у Vogue: «Ми не наймаємо ваш гардероб, він не зробить вашу роботу за вас».

А так лаконічно Вінтур відповіла на прохання креативного директора Valentino П’єрпаоло Піччолі змалювати ідеальне модне шоу: «Безстрашність, креативність і пунктуальність».

З Сарою Бертон на CFDA Fashion Awards 2019

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: