Коли усе місто — пляж: нещадна спека в Парижі
Як парижани та гості столиці реагують на рекордну температуру в 20 світлинах з Instagram!
Г

рандіозний комплекс, відомий парижанам та гостям столиці Франції як Jardins du Trocadéro, сьогодні швидше нагадує пляж, аніж майданчик для fashion-шоу чи модних зйомок. І усе через неймовірну спеку. За прогнозами синоптиків вже завтра температура може досягти рекордної позначки у 45 градусів за Цельсієм.

Метеорологи пояснюють погодну аномалію поривами вітру, що рухаються в бік Європи з Сахари, та наслідками згубних дій людини. «Збільшення температури до екстремальних позначок — є наслідком глобального потепління, викликаного збільшенням викидів парникових газів від спалювання вугілля, нафти і газу», — розповів співголова відділу системного аналізу клімату Землі в Потсдамському інституті Німеччині, Стефан Рамсторф.

Поки влада щосили змінює звичний графік парижан та надає умови гостям столиці задля комфортного перебування під сонцем (безкоштовна питна вода та додаткові душові кабіни, відкриті фонтани), студенти насолоджуються офіційною зміною розкладу екзаменів та проводять час біля фонтанів. Галерея спекотних фото з Instagram французів під хештегами #trocadero #swimingpool — до вашої уваги.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: