Антологія комфортного гардероба в колекції BEVZA Pre-Fall 23
В основі — нові варіанти улюблених усіма «мушель», комфортні сукні та пальта.

Колекція BEVZA Pre-Fall 23 є антологією повсякденного, комфортного гардероба, збіркою ключових елементів крою бренду й артизанальних деталей національної української етніки. Традиційні рельєфи, нові варіанти улюблених усіма «мушель», комфортні сукні та пальта — основа колекції.

Нову демісезонну колекцію зробили частково вручну та сконцентрували на важливому для бренду BEVZA — сталому споживанні. Трикотажні сукні виготовлено з віскози й переробленого пластику, светри і кардигани — з переробленої шерсті. Для виробів, зв’язаних вручну, використали органічну бавовну. Українська спадщина відображена в мінімалістичній сучасній манері в ручних в’язаних жакетах, спідницях, жилетах та деталях крою одягу.

«Цей PRE-FALL робили в нашому київському ательє в період відключення світла, тому це дуже особлива колекція для всієї команди. Майстрині, яка виготовляє зразки виробів ручної роботи, доводилося вставати о 5 годині ранку і сидіти біля вікна в’язати, поки на вулиці не стане темно.

Стилістично ця колекція створена за принципом моїх вподобань щодо позачасових комфортних речей.

Pre-Fall — ті речі, які я носитиму особисто і які будуть актуальними довгий час. Лукбук колекції зосереджений навколо сталевого фону, що відображає героїню колекції зсередини. Навіть якщо виглядає такою жіночною та вишуканою, вона змушена бути сталевою. Цю колекцію я присвячую своїй справді героїчній, пристрасній команді», — ділиться Світлана Бевза.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: