Антикварні меблі, кришталеві аксесуари та сонячні батареї: сучасний будинок Ештона Кутчера та Міли Куніс
Фото спільної нерухомості подружжя в Лос-Анджелесі.

Дерев’яний каркас, величезний басейн, власна садиба, багато натуральних матеріалів, антикварні килими та кришталеві аксесуари — ось який вигляд має будинок Ештона Кутчера та Міли Куніс.

У їхній оселі поєднано низку цікавих дизайнерських рішень, завдяки яким вдалося втілили в життя численні мрії господарів. Актори навіть склали власні дошки на Pinterest, щоби поділитися баченням проєкту.

«Ми хотіли, щоб будинок віддавав старизною, нагадував розлогий сарай і воднораз виявився сучасним та актуальним, світлим та просторим», — розповідає Ештон.

«Зведення будинку мрії — важка справа. Це мало зміцнити нас як пару, або ж навпаки — підточити», — додає актор. На щастя, подружжя таки досягло згоди у своїх естетичних шуканнях.

«Коли ми переглянули дошки одне одного, 90 відсотків відібраних зображень виявилися однаковими, а більшість будинків, які закріпили, були спроєктовані саме Говардом», — згадує Кутчер, маючи на увазі архітектора Говарда Бакена.

«Ештон і Міла були стурбовані натуральністю матеріалів, які використовувалися під час будівництва. Для них ідеї сталого розвитку — це не просто абстрактні поняття», — каже дизайнер, зосереджуючи свою увагу на потребах подружжя, які зумів задовольнити. Йдеться про сонячні батареї та власний город.

JS зібрав найкрасивіші фото KuKu Farms (саме так актори лагідно називають власне помешкання) і пропонує переглянути нерухомість, в якій живуть зірки.

Фото: Architectural Digest

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: