Антикварні вази та меблі з історією: оновлений інтер’єр будинку Лідії Пфайфер у стилі Chinoiserie
Біло-блакитна гама, вручну розписані шпалери та китайський комод 19 сторіччя.

JS продовжує шукати круті дизайнерські ідеї у будинках наших героїв. Цього разу ми завітали в гості до Лідії Пфайфер. У минулому дівчина була співвласницею агенції Pfayfer & Fradina Interior Design і активно займалася дизайном інтер’єрів. А згодом заснувала два власних модних бренда Blood&Honey та Lee Pfayfer. До того ж Лідія відкрила кілька бутиків  у Києві та Одесі. Ходімо на екскурсію її оновленою терасою та вітальнею!

Лідія Пфайфер

Будинку вже 12 років, і, звичайно, наші смаки змінюються, ми розвиваємося, тож інтер’єр потребував змін. Тому я вирішила замінити декор на першому поверсі й на терасі. Я вибрала стиль шинуазрі, адже давно захоплювалася біло-блакитними вазами у садах Франції. Chinoiserie не є чистим стилем, тому його нотки ви можете вписати в будь-який класичний інтер’єр.

Для вулиці (моя тераса відкрита) буде достатньо підібрати текстиль у вигляді подушок, а також тематичну колірну гаму. Там не обов’язково використовувати антикварні вази – прибережіть їх для будинку.

Для вулиці відмінно підійдуть стилізовані білі та сині вази з кераміки. Китайські керамічні стільці бочкоподібної форми існують же понад 1000 років і використовувалися в китайських садах як вуличні меблі, вони дуже зручні для наших погодних умов. Я їх використовую в якості приставних столиків. У моїй колекції є й вінтажні кашпо для квітів, і вази, знайдені на OLX.

Дивани і крісло зі штучного ротанга бренда Smania служать нам вже довгі роки, їхня висока ціна виправдана бездоганною якістю. Для вітальні вибрала шпалери de Gournay, я їх дуже з люблю і раніше часто використовувала у своїх дизайнерських проєктах.

Всі шпалери цього англійського бренда розписують вручну, тому запасіться терпінням, чекаючи на своє замовлення. Колекція The Emperor’s Collection від de Gournay створена за мотивами стародавніх китайських сувоїв представників династії Сун.

Сюжет «Тисяча Лі річок і гір» народився із сюжету однойменного сувою Хуей-цзун A Thousand Li of Rivers and Mountains восьмого імператора династії Сун. Китайський комод ми придбали у Франції в Фонтенбло у відомого колекціонера східного мистецтва.

Комод, датований кінцем 19 століття, покритий справжнім китайським лаком, звареним за стародавніми рецептами. Китайські порцелянові імператори були знайдені на блошиному ринку в Парижі. Крісла я перетягнула шовком кольору індиго.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: