Архіви Met Gala: найяскравіші образи балу Інституту костюма
Бейонсе, принцеса Діана, Дженніфер Лопес, Даяна Росс та Наомі Кемпбелл в Метрополітен-музеї.
В

ідкриття щорічної виставки моди Інституту костюма за традицією стане чи не наймасштабнішим світським заходом травня в Нью-Йорку. Особливий він ще й тому, що зірки повинні дотримуватися певного дрес-коду, натхненного ідеєю експозиції. Ексклюзивні образи та прикраси, які селебріті демонструють на червоній доріжці, дизайнери готують щонайменше рік, тож їх сміливо можна назвати витворами сучасного мистецтва, а вихід кожної зірки — особливим невеличким перфомансом.

Бейонсе, 2016

Цьогорічна тематика «Кемп: записки про моду» зобов’язує зробити акценти на аксесуари та уважніше придивитися до творчості Алессандро Мікеле, Джеремі Скотта та Марка Джейкобса, колекції яких відповідають зазначеній темі. Кемп — це поєднання кітчу, багатошаровості та еклектики, які нерідко вибирають для виходів на червону доріжку Кеті Перрі, Карди Бі, Ріанна і Леді Гага.

Ріанна

Щодо перфомансів, то Met Gala відрізняється від низки заходів особливим ставленням до одягу та можливості хоча б на вечір змінити класичні уявлення про червоні доріжки та fashion-індустрію. В очікування понеділка JS вирішив згадати найепатажніші сукні та наексклюзивніші дизайнерські доробки, що точно дадуть змогу зрозуміти, чому саме Met Gala за стільки років не втратив своєї актуальності та й досі має велику кількість прихильників.

Шер, 1974

Жаклін Кеннеді, 1979

Іман, 1981

Даяна Росс, 1981

Шер, 1985

Наомі Кемпбелл, 1990

Донателла та Джанні Версаче, 1996

Принцеса Діана, 1996

Дженніфер Лопес та Шон Комбс, 1999

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: