Art Basel Hong Kong-2019: fashion-деталі
Розглядаємо корнери Fendi, KAWS, Louis Vuitton, Miu Miu та Nike.
В

же сьомий рік поспіль талановиті художники Азії в межах Art Basel Hong Kong з 29 по 31 березня продемонструють оригінальні твори мистецтва, не обмежуючись тільки картинами, скульптурами й габаритними інсталяціями. Цього разу в Гонконзі до них приєднається цілий ряд розкішних будинків моди, які дебютують на виставці з об’ємним переліком авторських робіт класу люкс. Розглядаємо найкращі модні корнери детальніше.

KAWS: ALONG THE WAY

Брайан Доннеллі, відомий як Kaws, до 14 квітня включно в центрі PMQ представить 37 авторських робіт. Зібрані за останнє десятиліття малюнки, картини, скульптури й великі фігури стануть логічним продовженням плаваючої художньої скульптури KAWS: HOLIDAY в Гонконзі.

Louis Vuitton Objets Nomades Collection

По 31 березня включно в центрі Tai Kwun будуть представлені предмети домашнього вжитку класу люкс, не обмежуючись тільки стільцями та столами. Що головне — з обов’язковою монограмою Louis Vuitton.

Fendi Shapes of Water

Fendi спільно з Сабіною Марселіс розробили творчий проект «Форма води», який, як це не дивно, використовує воду в якості основного інструменту дизайну. Гонконг стане першим містом, де ця виставка буде представлена по 14 квітня включно, після її гучного дебюту в Design Miami в грудні 2018 року.

Miu Miu e-Miu-ticons

Інсталяція під назвою e-Miu-ticons, яка була створена засновниками M / M Paris Матіасом Августіняком й Майклом Амзалагом, буде доступна до перегляду до 7 квітня. Корнер, окрім оновленого логотипу Miu Miu, включає нові сумки, аксесуари й капсули готового одягу обмеженої серії, створеної з переробленою графікою.

Art Central 

У цьому році Art Central повертається з 107 галереями, чотирма інтерактивними програмами та шістьма захоплюючими масштабними інсталяціями. Серед видатних творів — скульптура «Народження від золотого яйця» та Dodge Stepside Pickup від RON ARAD. Крім того, Art Central включає в себе інсталяцію Стіва Люна Shades in Ascent.

CLOT x Nike Air Max Haven 97 Pop-Up

Поряд зі спортивним взуттям буде представлена авторська виставка, створена американською художницею Кетрін Бернард. Представлені також будуть художні доробки Казукі Кураїші.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: