Артгерої нашого часу: проєкт «Фантастичні українці» оголосив про завершення другого сезону зйомок
Переглядаємо бекстейдж і розповідаємо, хто підтримав ідею своєю участю.

Знімальна група проєкту

«Фантастичні українці» — документальний серіал про сучасну вітчизняну культуру. Кожен епізод досліджує національний артконтекст та трансформацію мистецьких напрямків — що відбулась за останні десятиріччя — у форматі інтерв’ю із представниками індустрій.

Нещодавно проєкт оголосив про завершення другого сезону зйомок документальних стрічок про сучасне українське мистецтво. Цього разу до циклу фільмів увійдуть епізоди про моду й танці.

В основі картин — історії представників індустрії, які переосмислюють традиційні поняття етномотивів і популяризують сучасну культуру України далеко за її межами.

Епізоди про танці

Герої цих епізодів створюють постановки для танцювальних телешоу, підкорюють журі на міжнародних змаганнях, виступають на головних світових сценах разом із Мадонною, проте передусім трансформують бачення танцю в Україні, розвиваючи його як окремий напрямок і повноцінну професію.

MONATIK

Олексій Тютюнник, прем’єр балету Національної опери України

Героями картини стали MONATIK, Костянтин Томільченко, гурт KAZAKY, Олексій Тютюнник, Олена Шоптенко, Денис Стульніков, Руслан Махов, Анастасія Харченко, Анатолій Сачівко, Олександр Бобік.

Епізоди про моду

Серія про моду поєднає в собі інтерв’ю засновників локальних брендів та дизайнерів, представлених у програмах світових Тижнів моди. Саме в їхніх убраннях можна побачити Перших леді світу, Селін Діон, Беллу Хадід, Кендалл Дженер, Коко Роша, Дуа Ліпу та інших.

Іван Фролов, засновник та креативний директор FROLOV

Лілія Літковська, засновниця та дизайнерка бренду LITKOVSKAYA

Участь у зйомках взяли Ірина Данилевська (співзасновниця Ukrainian Fashion Week), Лілія Пустовіт (POUSTOVIT), Ксенія та Антон Шнайдери (KSENIASCHNAIDER), Лілія Літковська (Litkovskaya), Світлана Бевза (BEVZA), Аліна Очеретяна (Kachorovska), Ірина Василевська та Тарас Шевчук (Syndicate), Олег Мороз (Riot Division), Валерія Ковальська, Алі Сауліді, Марія Маслій, Артем Климчук, Іван Фролов, Марія Гаврилюк та Наталія Каменська (GUNIA Project).

Ксенія та Антон Шнайдери, співзасновники KSENIASCHNAIDER

Валерія Ковальська, CEO та креативна директорка бренду Valery Kovalska

Прем’єра другого сезону «Фантастичних українців» запланована на кінець жовтня. Його режисерами стали Анастасія Рогоза та Дмитро Кочнєв. Проєкт реалізовується за підтримки Українського культурного фонду.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: