ATLAS UNITED 2024: збір коштів для «Охматдиту» і ЗСУ, лайнап та інші подробиці
Що, як, коли і де — розповідаємо.

2021 рік

Дочекалися! Найбільший музичний фестиваль країни ATLAS UNITED 2024 повертається та збирає 100 млн гривень для ЗСУ. Подія відбудеться на території Blockbuster Mall 19 — 21 липня (дати оновлено через траур у зв’язку з масштабним обстрілом України ракетами рф 8 липня). Старі квитки на фестивалі, які мали відбутися в минулі роки, але через повномасштабне вторгнення були перенесені, дійсні на ATLAS UNITED 2024.

Лайнап та хедлайнери

На території Blockbuster Mall на глядачів чекатимуть виступи понад 70 українських артистів: «Бумбокс», Артем Пивоваров, «Жадан і Собаки», «Без обмежень», Dantes, «Курган & Agregat», «Друга Ріка»та інші.

До речі, серед хедлайнерів — вокалістка Within Temptation Шарон ден Адель. З-поміж українських хедлайнерів є DOROFEEVA.

Частиною програми стануть виступи зірок «підпільних стендапів», серед них: Василь Байдак, Настя Зухвала, Свят Загайкевич, Сергій Чирков, Світлана Немонежина, Женя Коротков та багато інших.

Очікуєте? Квитки теж чекають — тут.

Куди спрямують вторговані кошти?

Частину коштів направлять на придбання роботизованих платформ через UNITED24, іншу — на забезпечення Збройних сил України дронами, зокрема, на харківському напрямку, спільно з партнерами фестивалю. Цього року квитки ексклюзивно продають через застосунок monobank. 15 % з вартості кожного квитка на ATLAS UNITED 2024 перераховуватимуть на збір.

Також ATLAS UNITED 2024 та дитячий благодійний фонд Good Donations стали партнерами, щоб допомоги пацієнтам лікарні «ОХМАТДИТ». Збір тут. Нагадаємо, що 8 липня внаслідок російського обстрілу пошкоджено приміщення лікарні — однієї з найважливіших дитячих лікарень не лише України, а й Європи.

Особливості проведення

Старі квитки на фестивалі, які мали відбутися в минулі роки, але через повномасштабне вторгнення були перенесені, будуть дійсні на ATLAS UNITED 2024. Крім того, музичний фестиваль зможуть відвідати безоплатно 6000 осіб з інвалідністю — для них побудують спеціальний сектор з подіумом.

Для гарантування безпеки відвідувачів під час проведення фестивалю на локації працюватиме найбільше в країні укриття, сертифіковане ДСНС, яке у разі оголошення повітряної тривоги зможе вмістити всіх гостей події.

Фото: Вероніка Монакова

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: