Б’юті-гайд для щоденного догляду за шкірою від іменинниці NK
Красуня розповіла JS про ранкові та вечірні ритуали, мастхев-продукти і кілька лайфхаків.

Сьогодні день народження святкує запальна та енергійна NK. Іменинниця розповіла JS  кілька лайфхаків для догляду за шкірою та про свої щоденні ритуали. Вітаємо артистку та ділимося із вами її б’юті-гайдом. 

Спорт

Свій ранок завжди починаю зі спорту. Це не лише допомагає зміцнювати здоров’я, а й сприяє покращенню циркуляції крові у всьому тілі, що також позитивно впливає на стан шкіри.

Ранковий догляд

Після душу починаю свій щоденний догляд, який точно можу назвати ритуалом. Він не настільки складний, головне — дотримуватися всіх етапів і обирати ту косметику, яка підходить конкретно вашому типу шкіри. Я користуюся американським брендом, який встигли полюбити багато світових зірок.

Залежно від сезону підбираю різні за складом і текстурою засоби. Взимку — це більш щільна і поживна доглядова база, а влітку — легка.

Насамперед після вмивання завжди наношу на обличчя сироватку. Доводиться 10-15 хвилин почекати, аби шкіра її засвоїла, а далі користуюся кремом і спеціальним вітамінним спреєм.

Такий «косметичний коктейль» дає потужний живильний ефект, і ваша шкіра отримує всі необхідні елементи на день.

Декоративна косметика

Зазвичай, у повсякденному житті намагаюся після «ранкових процедур краси» не використовувати декоративну косметику. Особливо, коли у мене стільки зйомок, де часто використовують професійний грим, і шкіра потребує відпочинку, щоб відновитися.

Намагаюся в будь-який вільний від роботи час не фарбуватися або відразу ж після закінчення зйомок змивати макіяж спеціальними серветками. Мені подобається натуральний вигляд і відчуття, коли шкіра дихає.

Вечірні б’юті-ритуали

Якщо ми говоримо про вечірні ритуали, то тут завжди важливо не пропускати етап очищення. Навіть якщо ви не фарбувалися, за день на шкірі можуть залишитися частки пилу. Тому насамперед вечорами я вмиваюся спеціальним гелем.

Після цього знову наношу сироватку та нічний крем, який щільніший за своєю текстурою. Він спрямований на живлення та зволоження, адже вночі клітини шкіри активно відновлюються.

А ще у мене є спеціальний тонік, яким часто користуюся влітку. Він відновлює водний баланс шкіри, покращує колір обличчя, освіжає і зменшує запалення. У спеку, коли пори забиваються частіше, це мастхев-продукт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: