Б’юті-ініціатива у протидію пандемії від MakeUpMe Academy
Благодійний курс стартує вже 27 квітня.
Н

авіть невеликий внесок допоможе вирішити глобальну проблему — впевнені в MakeUpMe Academy. Б’юті-академія запускає благодійний онлайн-курс з мейкапу, а частину виручених коштів переведуть на боротьбу з пандемією коронавірусу.

Як це працює?

Курс розрахований на 4 тижні (19 занять) у зручному онлайн-форматі, де зіркові візажисти розкажуть і покажуть все, що потрібно знати про макіяж. «Б’юті-курс від Суперстарс» підійде і для звичайних дівчат, і для професійних візажистів, які бажають «прокачати» свої навички.

«Ми впевнені, що впоратися з таким глобальним викликом можна лише згуртувавшись разом. Тому вирішили об’єднати українську макіяж-індустрію і разом з колегами внести свій вклад в боротьбу з пандемією коронавірусу. Одна з найважливіших цінностей MUMA — соціальна відповідальність. І зараз її важливість відчувається особливо гостро», — розповідає про ідею створення ініціативи засновниця академії макіяжу MUMA Маруся Задорожна.

Ви зможете вчитися у кращих візажистів України і при цьому підтримувати вітчизняних медиків. 20% від продажів курсу MUMA витратить на покупку захисних масок і костюмів для лікарів. В Академії планують продати мінімум 1000 курсів. Але прикладають всіх зусиль, щоб зібрати якомога більше коштів і закупити не тільки захисне спорядження, а й необхідне медичне обладнання для лікарень.

У межах програми курсу ви дізнаєтесь:

• свої головні помилки в макіяжі;
• найпоширеніші міфи по догляду за шкірою і в макіяжі;
• як підібрати макіяж за типом шкіри і якими вони бувають;
• трендовий макіяж 2020 року;
• як використовувати кремові текстури, робити смокі айз, надавати мейкапу стійкість і багато іншого.

До речі, в MUMA підготували цікаві домашні завдання — за них найкращі учні отримуватимуть корисні б’юті-призи від брендів-партнерів.

Викладачі курсу

Імена викладачів цього курсу, напевно, відомі майже кожному в мейкап-індустрії. Під час «Б’юті-курсу від Суперстарс» ви будете вчитися у Марусі Задорожної, Марти Скальської, Тамріко Левченко, Ігоря Ігнатенка, Тіни Антоненко, Світлани Римакової, Марини Борщевської, Світлани Кузьмичової, Миті Грибко, Альони Бушинської, Євгенії Козлової, Лємари Ахбаєвої, Віки Олійник, Vlada MUA, Оксани Черепані, Даші Тайвас, Ані Лисенко, Іри Байбарак і Марини Самойлової.

Багато з них працювали зі всесвітньо відомими брендами, зокрема, Dior, Chanel, Givenchy & Kenzo beauty, M.A.C, INGLOT. Окрім того, співпрацюють зі Світланою Лободою, Іваном Дорном, MONATIK, «НеАнгелами», «Время и Стекло», Потап і NK, Tayannа та іншими зірками. А їхні роботи публікують в найкращих глянцях країни: MarieClaire, Elle, Cosmopolitan, l’Оfficiel Ukraine, Harper’s Bazaar, Story, Hello.

Благодійний б’юті-курс стартує вже 27 квітня. Приєднуйтесь до ініціативи за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: